secretie vascoasa

05-11-2010
emima
Nu este medic/terapeut
emima
Buna ziua! Intrucat sunt plecata din tara apelez la ajutorul dumneavoastra pentru ca aici e ft scumpa o consultatie si doar peste o luna ajung in tara. Mi-a intarziat ciclul 5 zile (mentionez ca de 4 luni incerc sa raman insarcinata si inca nu am reusit), dar a 5-a zi am observat o secretie de culoare maro inchis, m-am speriat si am dat fuga la farmacie dupa un test de sarcina.A iesit negativ ceea ce ma speriat mai tare pt ca pana atunci aveam ciclul regulat.. A durat 4 zile iar dupa 2 zile de la incetarea ciclului dupa un contact sexual cu sotul meu a inceput sa ma usture ft tare zona inghinala.Labiile erau ft rosii, le simteam inflamate iar la urinare aveam senzatie groaznica de arsura.Asta a durat timp de 2 zile.Dupa procesul acesta am incercat sa spal zona mai insistent cu apa calda si am observat o secretie de culoarea si consistenta branzei.In timp ce ma spalam a inceput sa-mi curga si putin sange. Poate mi-am zgariat peretele, nu stiu, cert e ca ceva nu e in ordine.Ma simt si balonata tot timpul. Sper totusi sa nu fie nimic grav. Va multumesc anticipat pt raspuns
1 comentarii
0
11-11-2010, ora 13:19
simonikk
Nu este medic/terapeut
simonikk
DIn cate imi dau eu seama, dar nu sunt cadru medical, cred ca ai o candidoza, pt ca in mare aceleasi probleme le-am avut si eu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.