semipareza?

03-03-2012
nnicollettalove
Nu este medic/terapeut
nnicollettalove
am si eu o rugaminte o intrebare astept raspuns urgent va rog. am o fetita de 5 luni si am fost azi la neurolog ca nu isi tine bine capusorul (defapt il tine da uneori il tremura cand este mai obosita nu tot timpul si doamna doctor a zis ca are o semi pareza pe partea dreapta, dar copilul isi muta jucariile dintr-o mana in alta cand imi prinde parul in maini trage cu forta destul de mare piciorusele si le baga pe amandoua in gurita da destul de mult din piciorise.in afara de astea a avut un icter prelungit pana la o luna jumate si are o intorelata la lactoza si manaca mai putin cam vro 700 -800 de grame de mancare (laptic si cerereale) pe zi. fetita are 6, 900 si a fost nascuta cu 3, 150 credeti ca este posibil sa fie asa ceva semipareza? astept raspuns urgent
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul