semne de sarcina?

24-12-2011
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
buna seara. are dureri de stomac.. o doare stomacul... :( si are sfarcurile tari.. e insarcinata ?:(((((((( sau treb sa ii vina? trebuia sa ii vina pe 22.. nu i a venit. am facut'o neprotejat, nu am ejaculat in ea.. dar.. ma gandesc ca poate s'o fi scurs pe acolo pe undeva nu stiu ce sa fac
sunt disperat.. eu.. da ea?:(( of

o mai durea din cand in cand burta... iar cand atinge sfarcurile o dor.


doamne fereste :(...

e insarcinata oare?
4 comentarii
0
25-12-2011, ora 00:13
Dr. Costin George Adrian
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Costin George Adrian
Sa faca un test de sarcina! este posibil sa ii vina menstruatia/ sa fie un sdr premenstrual. Daca ii intarzaie mai mult de o sapt sa mearga la ginecolog.
0
25-12-2011, ora 01:09
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
mentionez ca a fost si racita... a luat si nurofen.
0
25-12-2011, ora 16:27
Mirela93
Nu este medic/terapeut
Mirela93
buna...am si eu o problema.in urma cu o luna am avut un contact sexual cu prietenul meu mentionez ca ne-am protejat...ciclul mi-a venit ca de obicei si a durat la fel de mult...am facut trei teste de sarcina pana acuma si mi-au iesit negative...de aproximativ o saptamana am dureri in jurul buricului si cand palpez este tare iar sfarcurile si-au schimbat culoarea...este posibil sa fiu insarcinata desii nu am mai facut-o de atunci si ciclul mi-a venit???alte simptome nu am.va rog sa ma ajutati sunt confuza:(:(:(
0
26-12-2011, ora 01:04
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
Nu cred, stai linistita, si iubitei mele i s-a schimbat culoarea sfarcurilor
daca ti-a venit regulat si ai facut'o protejat stai linistita.. nu iti fa griji
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •