senzatia de urinare in timpul actului sexual

23-07-2007
sidewinder
Nu este medic/terapeut
sidewinder
am 21 ani, fumator, 1.85m, 75kg.in timpul preludiului, am erectie, dar daca se pierde pana la introducerea in vagin imediat imi vine sa ma duc la baie sa urinez.nu ma ustura, nu fac putin si des.urinez normal, fara nici o problema.uneori imi vine sa urinez si in timpul actului, ceea ce ma face sa pot sa pastrez o erectie mai mult decat de obicei, dar nu mai pot ajunge la orgasm in acest fel (oarecum similara senzatia cu cea de la trezirea de dimineata).si nu stiu daca se intampla tuturor acest lucru, dar dupa fiecare ejaculare, simt nevoia de ama duce la baie sa urinez.care sa fie problema si care-i e rezolvarea? va multumesc
4 comentarii
0
05-03-2008, ora 00:00
gabry2005
Nu este medic/terapeut
gabry2005
si eu am 22 ani, 187, 78kg, fumator si mii se intampla cam acelasi lucru, dar nu cred ca e ceva grav sau cel putin pe mine nu ma derajeaza chestia asta cu toate ca e cam incomod cateodata
0
24-03-2010, ora 22:41
henrieta
Nu este medic/terapeut
henrieta
buna, am 19 ani, fumatoare, sunt cu partenerul meu de 4 ani dar in reprize in timpul in care eram despartiti am incercat si alte persoane acum avem o relatie mai stabila, dar totusi am o problema pe care nu stiu cum as putea-o rezolva! As vrea si eu sa simt placerea aia cand are o femeie orgasm dar mai mult mi-as dori sa am orgasm pentru partenerul meu ca intodeauna imi zice ca nu ii el suficient de bun ca sa ma poata aduce la orgasm, dar eu nu sunt de aceiasi parere caci ma face sa ma simt foarte bine si preludiul este de 10-15 minute, sunt momente in care atata de bine ma face sa ma simt incat amortesc toata, dar totusi nu am orgasm. :( Iau medicamente antidepresive ar putea sa fie si cauza? :-?? In unele momente dupa actul sexual ma doare foarte tare, iar la urinare ma ustura. De ceva vreme nu ma mai doare in timpu contactului sexual dar acuma dupa fiecare contact sexual trebuie sa urinez si nu stiu din ce cauza! Si prietenumeu sa faca misto de mine zice "o femeie ar trebui sa aiba orgasm nu sa urineze, si asta ii o modalitate" ma simt foarte penibil, caci si eu imi doresc sa am acel orgasm, dar nu stiu cum sa ajung la el caci partenerul meu face tot posibilul sa am.:(
0
26-03-2010, ora 17:01
henrieta
Nu este medic/terapeut
henrieta
vreau un raspuns, :( ajutati-ma ! Va Rog
0
07-04-2010, ora 14:52
Nimeni| ALtu
Nu este medic/terapeut
Nimeni| ALtu
Salut, tuturor ma numesc Dragos si am varsta de 20 de ani in timpul actului sexual aceeasi problema o am si eu adica nu rezist mai mult de 2 min in timpul erectiei imediat imi vine sa ma duk la baie si nu mai am nici un chef dupa aceea :( nush dc.Si mai am o problema nush daca imi pot da drumul findca nam facuto niciodata, doar imi vine sa fac pe mine in timpul actului sexual :) nush cum suna pt cei care nu stiu dar asta e :( cei care ma puteti ajuta macar cu un sfat sau nush.sa lase un comment mai jos ms.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Actul sexual propriu-zis
  • Infecția urinară
  •