Senzatie de voma in timpul actului sexual

31-01-2012
Blady
Nu este medic/terapeut
Blady
Salut! sunt cu prietena mea de cateva luni..ea fiind virgina...acu cateva luni am facut-o, , iar acum in timp ce facem sex spune ca ii vine sa vomite cand facem sex [in special cand imping mai tare] sa fie din cauza mariimii penisului?
1 comentarii
0
31-01-2012, ora 12:37
Ali1990
Nu este medic/terapeut
Ali1990
nu sunt medic, dar dupa primul contact si eu am avut asa senzatie. ar putea fi ceva de ordin emotional. insa e cazul sa mearga la giencolog daca lucrurile astea se tot repeta. sa se excluda afectiunile la ovare. daca ati facut-o protejat, nu poate fi vorba de infectii, dar daca nu, atunci trebuie sa verifice. s-ar putea sa nu fie nici o problema, si sa treaca senzatia cu timpul.
sanatate
si inca o data sfatul meu, forumul si medicii de pe forum iti pot da sfaturi dar toti te trimit la Ginecolog, aici poti discuta deja dupa ce ai diagnosticul, poti cere parerea medicului. jena trebuie sa dispara, sanatatea e un lux pe care nu prea iti permiti sa il ai, asa ca rusinea la o parte si la medic
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici