Sex anal cu un lubrifiant de senzatie

14-01-2008
marlene
Nu este medic/terapeut
marlene
Am 24 de ani.La inceput am zis ca nu o sa fac asta -sex anal-niciodata pana cand intr-o zi el a venit acasa cu un lubrifiant "ulei" cu scortisoara, care este si un bun afrodisiac.Binainteles ca trebuie sa fie un oarecare preludiu care sa te destinda, si sa fii relaxata.Atunci totul se va petrece mult mai bine.Ne-am dat cu acest ulei amandoi in zonele intime, si bineinteles ca sexul anal a venit de la sine, a fost o penetrare foarte usoara intr-o stare foarte mare de excitare din partea mea.A urmat si un orgasm, neputand sa cred ce mi se intampla.Acest ulei este 100% natural, este foarte bun hranitor si pentru corp, iar folosit in timpul actului sexual excita foarte mult terminatiile nervoase.Asta s-a intamplat prima data acum un an si jumatate si de atunci uleiul nu ne mai lipseste.Il procuram de la cineva din Craiova, nu se gaseste decat acolo, la o reprezentanta a firmei, care este singura din Craiova.
24 comentarii
0
16-01-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Fa-ti stoc! Peste ceva vreme n-or sa-ti mai ajunga doar cateva picaturi. Asta e bishnitza pe net si nu asta e obiectul site-ului!
0
17-01-2008, ora 00:00
marlene
Nu este medic/terapeut
marlene
imi pare rau, insa nu face nimeni bisnita.stiu cum era sa nu-mi doresc sa intretin astfel de raporturi pentru ca nu aveam incredere s-o fac pur si simplu si iata ca astfel am devenit mai increzatoare.Este nevoie de asa ceva...asa ca nu fac decat sa scriu despre un produs bun.Scrie si tu de ceva la fel de bun si poate ca eu il voi incerca, nu voi spune cu rea intentie ca ai vrut sa faci afaceri...
0
17-01-2008, ora 00:00
medic_online
Identitate neconfirmată
medic_online
Draga Marlene, tot ce spui este adevarat, uleiurile mai ales pe baza de plante sunt tot mai folosite si poate mult mai multe femei ar intretine fara dureri si inhibitii si alte contacte sexuale iin speta cel anal.In momentul de fata cred ca lubrifiantul cu atat mai mult daca spui ca este natural, cred ca aduce un plus de armonie in cuplu.Urmaresc cu interes subiectul.!!!!!
0
20-01-2008, ora 00:00
Urs
Nu este medic/terapeut
Urs
Eu nu cred nimic din ce spui tu sunt sigur ca tu MARLENE vrei sa faci bani necinstiti nui corect aici vorbim de lucruri serioase nu de reclame ieftine
0
20-01-2008, ora 00:00
marlene
Nu este medic/terapeut
marlene
Credeti ce vreti, nu dati importanta ce am scris despre ulei, cum se poate achizitiona, dati importanta faptului in sine, folositi orice fel de lubrifiant.Important este ca va ajuta in relatiile de cuplu.
0
21-01-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Eu, sincer, ii compatimesc pe cei care au nevoie de uleiuri si.de sex anal ca sa se simta bine. Vai de relatia voastra de cuplu! Numai pe dragoste si respect n-o fi bazata! Cred ca totul se rezuma la SEX. Ia incearca sa faci dragoste, macar o data in viata, si o sa vezi ca nu mai ai nevoie de atatea uleiuri miraculoase.
1
21-01-2008, ora 00:00
petre77
Nu este medic/terapeut
petre77
Dupa ce faceti sex anal.faceti oral????? Tot cu ulei????
0
30-01-2008, ora 00:00
marlene
Nu este medic/terapeut
marlene
DA, FACEM SI ORAL SI TOT CE VRETI VOI.CU CEA MAI MARE PLACERE O SA VA INVIT SI PE VOI DACA VRETI.DE FAPT SI VOI FOLOSITI PENTRU CA ALTFEL NU ATI FI AJUNS SA INTRATI AICI SA CITITI INSA NU AVETI CURAJUL SA SPUNETI SAU POATE DOMNISOARELE VOASTRE NU VA DAU VOIE SA LE ATINGETI SI DE FAPT SUNTETI NISTE -.
-
petre-TU DOAR VISEZI LA SEX SI DACA AI CURIOZITATI INTREAB-O PE -CA SIGUR STIE DIN AMINTIRI.
pentru ceilalti-CHIAR FAC MULTI BANI PE NET, FITI FARA GRIJA.
-
0
31-01-2008, ora 00:00
Bodu
Nu este medic/terapeut
Bodu
:))..va cam inchis gura.e bine asa marlene.nu trebuie sa te superi...noi iti multumim pentru sfaturile tale..oricum sexul anal nu-ti face prea bine...din pacate iti vei da seama pe la vreo 45-50 ani !!..Sanatate iti doresc si toate cele bune !!.
0
01-02-2008, ora 00:00
marlene
Nu este medic/terapeut
marlene
multumesc pt sfaturi.stai linistit ca nu practic sexul anal, insa atunci cand se intampla, intr-adevar este bine.asta vroiam sa spun...
0
09-02-2008, ora 00:00
corynutzza
Nu este medic/terapeut
corynutzza
fata si-a spus parerea doar pt asta e facut site-ul asta nu?am mai vazut in unele locuri injuraturi si nu mi se pare prea frumos.cei care au ajuns sa scrie asa urat pe site s-au dovedit niste dobitoci fara educatie si ar trebui sa-si vada de treaba si sa intre pe alte site-uri in care nu e nevoie sa-si foloseasca neuronii care le lipsesc.
0
10-02-2008, ora 00:00
Bodu
Nu este medic/terapeut
Bodu
da...tare..sa-si foloseasca neuronii pe care nu ii au =)))))))

sa-ti traiasca bebeul Corinutza !!!
0
18-02-2008, ora 00:00
adhinnan
Nu este medic/terapeut
adhinnan
interesant subiect.s-a plecat de la o remarca din partea cuiva"cu intentii bune, cred eu" atent. Cei care au impresia ca aici este un alt site "de-al lol" adica poker, whist etc...nu este...limbajul de mahala sa-l folositi acolo la voi pe siturile voastre.
foarte frumos marlene...am sa-i trimit httpul prietenei mele...poate asa o sa vrea sa incerce si ea...eu sunt curios dar.pana acum "ma doare"...
poate acum o sa vrea...
ms
0
18-02-2008, ora 00:00
bitzy
Nu este medic/terapeut
bitzy
am foarte putin timp de cand intru pe acest forum pentru a descoperi intrebari pe care le am si eu dar nu mi dau seama..intelegeti?in fine?vad ca este un forum f serios asa ca fara discriminari: intr-un cuplu se poate face sex dragoste..asta este.daca lor le merge bine nu ai de ce sa ii jignesti...fiecare cum vrea...si e nevoie de noutati pentru a nu interveni monotonia in relatie..nici eu nu fac sex anal...dar nu e nevoie sa judecam oamenii dupa asta..ca at cand vb cu un om nu stii ce face el in pat si poti fi f bun prieten cu el..nu?mie imi place forumul asa ca as avea rugamintea sa evitati injuriile..va multumesc
0
19-02-2008, ora 00:00
marlene
Nu este medic/terapeut
marlene
Bun.
Multumesc celor care au fost de acord cu mine.
Sa vedem pe cei intrigati ce o sa zica daca de aceasta data am preferat de Sf. Valentin sa cumpar un "inelus cu vibrator".Asta ce mai inseamna?
Eu doar am incercat ceva nou, asta neinsemnand ca s-a instalat cumva monotonie sau mai stiu eu.Asta inseamna ca nu avem inhibitii si suntem deschisi la lucruri noi "in pat".Ma simt foarte bine cu el, bineinteles cum am spus undeva mai sus, nu il folosesc zilnic, insa am incercat.Asa ca pot spune ca si uleiul si inelul se pot folosi candva...pentru placeri...sa zicem maxime...si sputin mai speciale.Cine a incercat inelusus poate sa spuna cum a fost...???
0
01-03-2008, ora 00:00
adhinnan
Nu este medic/terapeut
adhinnan
Am unul in casa(inel) insa nu l-am folosit. Insa nu mi se pare cine stie ce...totusi, fiind deschisa la noi lucruri, poti incerca...nu cred ca-ti va displacea..tie sau partenerului tau.

Daca ai sa incerci, te rog sa lasi aici un comment sa-mi spui si mie cum a fost.daca a fost ok voi incerca si eu cu siguranta
0
07-03-2008, ora 00:00
Bodu
Nu este medic/terapeut
Bodu
uff..ce sa zic..curiozitatea inca nu m-a omorat.dar nici mult nu mai avea:P
mi-am achizitionat si eu un inelush.l-am incercat.nu numai ca era stramt(sa stiti ca am intrebat..dak sunt de mai multe marimi.dar vanzatoarea de la supermarketul REAL a crezut ca ma dau la glume..si s-a inrosit imediat...)..mi-a invinetzit cocoshelul.3 zile.deabea m-am ushurat, "fericita" cu care l-am incercat..s-a ales cu cateva orgasme fooarteeee lungii..si profunde.deci..folositi-l cu grije..ca si acum mi-au ramas zgarieturile pe piept..spate..si umerii...
0
30-03-2008, ora 00:00
ayane
Nu este medic/terapeut
ayane
Pentru MARY78.de ce compatimesti oamenii care au nevoie de uleiuri si fac sex anal sau oral?Este normal intr-o relatie adevarata si un cadru intim de asa ceva.Nu mai suntem in epoca in care era tabu sa vorbesti despre sex, sau femeile se maritau virgine cu barbati care au insirat alte cateva sute si inainte si dupa casatorie...In viata trebuie sa incerci orice, altfel nu sti de ce ai trait.Ai sa ai copii daca nu ai deja si vei avea un soc cand ii vei surprinde dacand asa ceva.Sfatul meu:nu ii certa, incearca si tu.
Pentru marlene:cat costa lubrifiantul ca vreau si eu...si cu ocazia asata dam un subiect nou de barfa"DE CE COSTA ATAT"
CIAU SI FITI MAI DEZINHIBATI.SEXUL NU E NUMAI PENTRU REPRODUCERE
0
08-04-2008, ora 00:00
marlene
Nu este medic/terapeut
marlene
Intr-adevar, dupa ce am dat o gramada de bani pe inel, nu este exact cum ma asteptam.E super senzatie doar cu obiectul acela oval care vibreaza scos din inelus.Excita bine.Ne-am luat si lubrifiantul de la Durex insa nu se compara cu primul, despre care vorbeam prima data.Acesta doar aluneca.Celalalt "Full Pleasure" miroase super, excita cand este aplicat si pe corp, hraneste datorita vitaminelor si confera intr-adevar placere.
0
01-04-2009, ora 00:02
SebyBr
Nu este medic/terapeut
SebyBr
Am si io o intrebar... io fiind virgin:) doare in vreun anumit fel la sexul anal si in ce consta sexul anal in "Fu:K in AsS and Fu:K in PussY or just in ass? am intrat daor pentru curiozitate care sper ca va fi in ceva luni
0
02-04-2009, ora 10:34
lupan2maria
Nu este medic/terapeut
lupan2maria
si eu sunt intu toatu deacord cu ce a scris marlene pt ca sa iti tii realtia in armonie trebuie sa incerci tot felul de chestii noi am sa incerc si eu acest ulei sau macar inlocuitor
0
11-09-2009, ora 00:12
amandina
Nu este medic/terapeut
amandina
pt " d-na DOCTOR"
Daca la tine sexul se rezuma la a sta dedesubt iar uneori deasupra...cu acordul sotului, macar vorbeste in nume personal si nu sub titulatura de doctor pt ca pana la urma tu esti cea care trebuie compatimita si cu conceptiile astea old age, nu te mira daca iti va da sotul un sut undeva mai devreme sau mai tirziu, in timp ce tu-l respecti de-l apuca sforaitul langa tine in pat :)))
0
12-01-2010, ora 23:03
rv
Nu este medic/terapeut
rv
Breee, ca tare v-ati mai aprins! I like it! :D
Comment-ul forumistei Dr. M.P. m-a facut sa ma tavalesc in chinuri de ras! I-auzi, cica "Vai de relatia voastra de cuplu!"... Sa am pardon, da ce treaba ai dta sa judeci atat de aspru relatia cuiva atata timp cat nici macar n-ai pomenit daca ai avut sau nu parte de sex anal? Sau poate ai avut si te-o fi traumat in halul asta?! Sa lasi respectul din cuplu deoparte de conceptiile astea cu miros de epoca!
Uite, eu, de pilda, am facut sex anal de 2 sau 3 ori pana acum. (Inca) nu-mi (prea) place, asta e. Inca nu sunt pregatita pentru orgasme anale, recunosc. Dar o sa fac anal pana imi reuseste. Plus ca exista si notiunea de MASURA! Daca e sa o faci intruna, si violent, si sa nu te pregatesti, risti sa te alegi cu niste hemoroizi de mai mare dragul! sau, mai rau, sa iti aduci muschii anali in situatia in care sa nu mai "inchida" capatul intestinului! In asa caz, te faci de cacao :DDDD
0
24-09-2013, ora 15:28
nor_negru
Nu este medic/terapeut
nor_negru
marlene, spune-mi si mie cum se numeste acel ulei sau de unde din craiova se poate achizitiona, ajung f des in craiova.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul anal
  •