Sex neprotejat

10-07-2010
diana111
Nu este medic/terapeut
diana111
Acum o saptamana am facuto neprotejat...dupa ce o facusem cu cateva ore inainte protejat, el nu a ejaculat deloc cand am facut-o neprotejat, asta fiind sambata seara si eu marti am luat postinor la ora 12 dupa amiaza si dupa la 12 fix noaptea fara niciun minut intarziere, totul bine si frumos, dar de marti pana azi sambata 10.07.2010 nu am avut niciun fel de reactie adversa dupa luarea pilulei si sunt ingrijorata. iar acum dupa 4 zile dupa ce am luat postinor, am avut contact sexual protejat cu prezervativ si el a ejaculat in prezervativ..exista vreo sansa sa raman insarcinata?astept raspuns urgent.
4 comentarii
0
10-07-2010, ora 19:16
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu. Doar pentru aceasta ati luat Postinor si pentru aceasta ati folosit prezervativul, ambele fiind metode contraceptive de mare eficienta.
0
10-07-2010, ora 20:26
diana111
Nu este medic/terapeut
diana111
multumesc pentru raspuns, dar nu de marti pana azi nu a existat nicio reactie adversa dupa luarea postinorului...e ceva neinregula? astept raspuns.
0
10-07-2010, ora 23:08
Diana01
Nu este medic/terapeut
Diana01
nu toata lumea are reactii adverse de l postinor.am luat si eu si nu am avut nici o reactie.stai linistita.depinde de organism..
0
11-07-2010, ora 20:19
diana111
Nu este medic/terapeut
diana111
multumesc mult.chiar azi mi.a venit asa zisul ciclu menstrual de dupa luarea postinorului.:D
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •