sex neprotejat dupa o zi de la menstruatie

03-05-2007
ana maria 23
Nu este medic/terapeut
ana maria 23
buna...am 18 ani...si chiar dupa 1 zi dupa ce mi s-a term menstruatia..am facut sex neprotejat cu pr meu..pt prima data.eram virgina...el si-a retras penisul inainte de a ejacula.ce risc exista de a ramane insarcinata.??? am crezut k nici nu m-a dezvirginat..doar ca a 2 zi am avut o scurgere..deci ce inseamna?si dak el zc k e sigur k a avut grija sa se retraga la timp ce sa cred?si ce ar trebui sa fac? va rog rasp.
7 comentarii
0
03-05-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Chiar in prima zi dupa menstruatie nu exista, teoretic, riscul de ramane insarcinata, insa trebuie sa tii minte faptul ca sexul intrerupt, adica ejacularea "afara" nu te protejeaza de sarcina daca esti in perioada fertila!!!
0
03-05-2007, ora 00:00
ana maria 23
Nu este medic/terapeut
ana maria 23
ms pt rasp rapid.crezi k dak am fc sex ladoar1zi dupa ce practic...mi s-a term menstruatia...nu exista un asemenea risc, nu?si mai e si prbl k nu a fost de tot...dak ma intelegi...o incerkre...ce zici?
0
04-05-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Ce sa mai zic ?
0
14-05-2007, ora 00:00
nymphetamine
Nu este medic/terapeut
nymphetamine
eu o fac fara prezervativ si niciodata nu-si da drumul in mine...nu am ramas insarcinata si am facut-o cam de 10 ori.care sunt sansele sa raman avand in vedere k el isi scoate penisul cu aprox 5 minute inainte sa-si dea drumul?ms
0
21-05-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Bineinteles ca sunt sanse sa ramai gravida! In timpul actului sexual se elimina lichd prostatic si seminal care contine spermatozoizi!
0
08-06-2007, ora 00:00
nymphetamine
Nu este medic/terapeut
nymphetamine
da, bine..stiu si eu asta...dar dak nu am ramas pana acum...?!
0
10-06-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Mai incercati si alta data, poate reusiti pana la urma sa ramaneti gravida! Succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •