sex protejat in ultima zi de menstruatie

30-06-2017
babyyyyy
Nu este medic/terapeut
babyyyyy
Buna ziua, am avut contact sexual protejat luna aceasta pe 28, eram in a patra zi de sangerare menstruala, prezervativul nu a avut nicio problema nu era rupt deloc ( l-am testat cu apa dupa ) imi e frica sa nu se fi scurs la baza acestuia..cand a ejaculat in prezervativ a si scos afara imediat si nu a vazut nimic la baza cand a iesit din mine, era uscat, eram si deasupra deci chiar daca curgea nu avea cum sa ajunga de jos in sus, ar putea fi o sarcina ? Mentionez ca am un ciclu regulat de 27 28 de zile si nu eram nici la ovulatie
7 comentarii
1
30-06-2017, ora 21:25
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Bună seara!

N-ar trebui să fii însărcinată, mai ales că nu se terminase menstruația.
Uneori se mai produc și minuni și atunci când nimeni nu se așteaptă. Dar, dacă ai dubii, poți folosi un test de sarcină,
0
30-06-2017, ora 22:30
babyyyyy
Nu este medic/terapeut
babyyyyy
Asa zic si eu, mai ales ca nu s-a rupt prezervativul, l-am verificat dupa cu apa
0
30-06-2017, ora 22:32
babyyyyy
Nu este medic/terapeut
babyyyyy
Deci spuneti ca nu ar exista sanse, nu ? Va multumesc frumos
0
30-06-2017, ora 22:37
babyyyyy
Nu este medic/terapeut
babyyyyy
Ah si inca ceva, se poate sa mi se deregleze urmatoarea menstruatie ? Care ar trebui sa vina acum in luna iulie pe 22-23 ? Pentru ca acesta a fost primul contact sexual.
0
01-07-2017, ora 08:14
babyyyyy
Nu este medic/terapeut
babyyyyy
Imi raspundeti si mie va rog ?
0
01-07-2017, ora 19:09
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
In mod normal nu are de ce sa se deregleze.Pot fi alte cauze.De ex.stresul, o stare emotionala deosebita, etc.
1
02-07-2017, ora 08:17
babyyyyy
Nu este medic/terapeut
babyyyyy
Va multumesc mult !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici