sexul oral poate afecta relatia?

16-08-2011
xanderyo
Nu este medic/terapeut
xanderyo
in urma cu ceva timp eram sigur ca nu o sa fac sex oral niciodata... la fel si prietena mea... pana intro zi cand dintro joaca... am facut-o amandoi (ambi pt prima oara)... pt ca aja nea venit... a fost o chestie din interior, total RECIPROCA... fara compromisuri... fara ca eu sa ii cer sa ea sa imi ceara...deci 100% din dragoste... ne poate afecta aceasta chestie relatia??...din moment ce am vb cu ea si iam zis ca daca cumva nu e ok nu trebie sa o mai facem insa ea a zis k e ok... dak asta ne poate afecta pe viitor relatia, psihologic sau mai stiu eu cum... nici nu ma mai gandesc sa o facem... e ceva normal sau e aiurea??? (100% din dragoste)
5 comentarii
0
16-08-2011, ora 18:27
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
NU e normal si puteti amandoi sa luati ceva boli ?!?...prin anus se elimina MULTE. Aveti grija, iubiti-va asa cum e normal, cum normal se poate face si dragoste.Cele bune,
0
16-08-2011, ora 19:50
laddy
Nu este medic/terapeut
laddy
vezi in profilul tau la mesaje!
0
16-08-2011, ora 23:30
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Sex oral stiu ca se face la organele genitale, nu in anus...este normal, nu-ti face griji..dar inainte de asta trebuie sa aveti o igiena corespunzatoare, si sa fii sigur ca nu aveti vreo boala cu transmitere sexuala..nu va poate afecta psihologic in sensul rau, din contra va poate uni si cunoaste mai bine, iar atat timp cat este facut cu dragoste si din dorinta amandurora, nu are ce sa se intample rau..
0
17-08-2011, ora 09:04
xanderyo
Nu este medic/terapeut
xanderyo
multumesc pt raspunsuri
0
17-08-2011, ora 18:15
Lucifer from Hell
Nu este medic/terapeut
Lucifer from Hell
Si daca nu era din dragoste 100% era vreo problema ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •