sfat va rog: am niste bubite albe ca niste cosuri!

09-03-2008
long
Nu este medic/terapeut
long
am niste bubite albe asemanatoare unor cosuri doar pe scrot. nu dor, nu se pot sparge nu ma mananca nu ma irita nu am nici o problema cu ele, doar estetic. ma puteti ajuta cu vreun tratament, medicament, orice? daca se poate sa nu ma trimiteti la medic ar fi f bine, daca nu ce nume are profesia celui ce ma poate ajuta. multumesc mult
9 comentarii
0
09-03-2008, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
poate iti gasesti o acupatie mai folositoare decat sa te examinezi ???
Sau cel putin descide o carte de anatomie.( sau cauta pe google).sa vezi ce e normal sa fie si ce nu!
0
11-03-2008, ora 00:00
adamo
Nu este medic/terapeut
adamo
problema asta o am si eu..am cerut si eu o parere dar nu am obinut nimic concret..pana la urma mi.am luat inima in dinti si am facut programare la dermatolog...astept sa merg si dak aflu ceva important iti voi raspunde..dar cea mai buna idee e sa faci acelas lucru..pt ca numai asa poti fi sigur...bafta
0
14-03-2008, ora 00:00
long
Nu este medic/terapeut
long
te rog frumos sa mi raspunzi adamo.salut
0
16-03-2008, ora 00:00
adamo
Nu este medic/terapeut
adamo
mie mi s.a spus ca sunt doar niste chisturi...ca 10% din populazia lumii le are...nu e nici o boala...si pot fi indepartate doar prin intervent chirurgical..care nu este sfatuit..dar totusi..sfatul meu este sa mergi la un dermatolog..poate nu este acelas lucru.bafta..
0
19-03-2008, ora 00:00
long
Nu este medic/terapeut
long
mersi adamo. un dermatolog trebuie sa consult?
0
27-03-2008, ora 00:00
petraru_mariana
Nu este medic/terapeut
petraru_mariana
e posibil sa ai candida
0
05-04-2008, ora 00:00
long
Nu este medic/terapeut
long
si ce inseamna asta dna mariana
0
05-04-2008, ora 00:00
long
Nu este medic/terapeut
long
vad ca femeile au in mare oprobleme cu asa ceva. candida este o afectiune ce apare in urma unei ciuperci.nu cred ca ar fi cazul meu, igiena este pe primul loc de cand ma stiu...
0
09-04-2008, ora 00:00
petraru_mariana
Nu este medic/terapeut
petraru_mariana
imi pare rau sa-ti spun ca nu esti deloc informat despre conditiile in care apare aceasta ciuperca! atat femeile cat si barbatii pot manifesta afectiuni de acest gen
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: