Simptome copil

20-01-2018
Cristina
Nu este medic/terapeut
Cristina
Buna ziua, as dori si eu niste pareri/opinii, nu stiu ce sa mai fac, la ce medici sa mai merg, am un copil de 10 ani care si simte rau cam de un an, nu are pofta de mancare mai deloc, e palid, oboseste, il doare spatele, face un fel de crize cand spune ca nu se poate tine pe picioare, nu poate respira, vomita, a fost internat de mai multe ori la sf.maria iasi, i am facut la inima -nimic, la plamani-nimic, ficat-nimic, la analize nu ii iese nimic anormal, doar lipsa de calciu, nu reusesc sa descopar un diagnostic corect, are mai multe diagnostice, gastrita, tetanie, simt ca imi scapa printre degete, am cautat pe net simptomele lui si gasesc leucemie, se poate sa ii iasa analizele bune mereu, si totusi sa aiba ceva grav, sau sunt eu paranoica? As dori o parere de la un medic, multumesc
3 comentarii
0
20-01-2018, ora 13:15
Cristina
Nu este medic/terapeut
Cristina
Am uitat sa spun ca mai are si hemoragii nazale frecvent
0
21-01-2018, ora 07:46
Dr. Baciu Damian
Pediatrie, Brasov
Dr. Baciu Damian
Solicitati o consultatie de neuropsihiatrie pediatrica ! Succes !
0
22-01-2018, ora 10:11
Cristina
Nu este medic/terapeut
Cristina
Mergem si la neuropsihiatru la 3 luni, are ceva tratament si nu i a iesit decat o hiperexcitabilitate corticala.Multumesc pt raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul