sini prea mari

02-11-2013
Anastasia1960
Nu este medic/terapeut
Anastasia1960
Am postat in urma cu ceva timp problema mea de sanatate si nu am primit nici un raspuns si vreau sa va spun ptr cele interesate ca am gasit solutia si m-am programat pentru operatia de micsorare de sini pe data de 11 noe. 2013 care se face gratuit fiind suportata de catre CAS. Am avut nevoie de scrisori medicale din mai multe locuri cu recomandarile de rigoare si cu acestea m-am programat la medic plastician.Nu a fost greu si complicat sa imi obtin actele necesare si sper ca si operatia va iesi bine.
2 comentarii
0
03-11-2013, ora 23:07
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
Bravo...felicitari..bafta si mult curaj la interventie...astept impresiile tale..
0
22-11-2013, ora 15:44
Anastasia1960
Nu este medic/terapeut
Anastasia1960
In data de 13 noe 2013 am fost operata la spitalul clinic de recuperare din Cluj de catre Prof. Georgescu, et 8, un om deosebit si un f bun profesionist.Este adevarat ca pare un om rece si dur dar in schimb e un om intelegator si un chirurg plastician f cautat.Cit am stat in spital (o saptamina) am auzit doar cuvinte de lauda la adresa lui. Eu in schimb sint bine, sint f multumita de rezultate, nu am dureri si nici nu am avut decat f putin, mai mult ma strang firele, in rest totul e suportabil. Va recomand celor interesate sa apelati cu incredere la aceasta operatie ptr ca nu e grea si o sa vi se ia o povara de pe umeri.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Metode de ridicare a sanilor fara operatie
  • Estetica sânilor
  • Mastopexia - Operatia pentru ridicarea sanilor (lifting-ul sanilor)
  • Mastectomia preventivă
  • Cancerul la sân – o amenințare care poate fi prevenită
  • Cum îţi poţi influenţa forma sânilor
  • Modificări ale pielii la nivelul sânilor - cauze posibile
  •