SLABICIUNII EPUIZARE SI MULTE ALTE SIMPTOME

13-12-2010
fliper
Nu este medic/terapeut
fliper
SIMPTOME : slabiciune, epuizare dupa efort, tremur, usoare intepaturi in dreptul plamanului drept, o respiratie ciudata in sensul ca nu ma sufoc dar parca nu se face pana la capat, expectoratie verzuie dupa efort, nu prea am pofta de mancare, greutate oscilanta, senzatii de caldura care imi da o stare de rau In luna mai a acestui an parca totul sa terminat am devenit o leguma si parca nici acum nu pot sa cred ca stau 90%din timp in casa abia mai imi fac serviciu si sunt sanse sa il pierd, si asta pentru ca la cel mai mic efort ma epuizez si imi vine sa lesin.am fost la doctori am facut multe analize aproape tot ce se poate face in afara de un rmn la coloana am facut cam tot inima plamanii ficat stomac rinichii cap si totul a iesit bine doar ca eu am ramas tot asa.nu mia mai ramas decat sa ma duc sa vad daca nu am astm pt ca am observat ca expectorez ceva verde dupace obosesc am zis sa scriu si aici ca poate gasesc pe cineva care a patit ca si mine.am avut o lunga perioada de stress in urma unui atac de panica am ramas cu un gand care ma urmarit mult timp si uite ca poate stresul asta ma adus aici de stau aproape numai in casa pentru ca daca ies am sanse mari sa cad pe strada.ce as putea avea?va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.