Slim Down

27-11-2009
geo200-
Nu este medic/terapeut
geo200-
Vreau sa va impartasesc tututror reusita mea.Am gasit niste pastile minunate pentru slabit cu care am slabit 8kg in 20zile si am scapat de constipatie.Se numesc Slim Down -*

(*modificat de administrator)
18 comentarii
0
06-12-2009, ora 23:43
daniela34
Nu este medic/terapeut
daniela34
Nu este adevarat ce spune acest impostor, va indruma spre produsul lui, este distribuitor l-am vazut pe toate siteurile, eu iau slim downacum, si da rezultate foarte bune.
0
07-12-2009, ora 17:18
daniela34
Nu este medic/terapeut
daniela34
Ce afacere ?Sa-ti fie rusine ca jignesti o femeie, nesimtitule.Am minte creata?Ma cunosti cumva sa vezi cum am fost inainte si cum sunt acum?Ma refer la kg, si daca exista produse mai ieftine asta e poate mi-am luat teapa sau poate nu, ca am dat mai multi bani pe slim down.Ma urmaresti sa-mi distrugi afacerea?Ce afacere imbecilule?sunt o simpla angajata, si am facut un efort sa imi cumpar acest medicament, si tu vii sa-mi spui ca am minte creata, si sa ma faci in toate felurile., , Fato?Ce varsta ai ?Sa-ti permiti sa ma numesti, , fato?Si stiu sigur ca esti distribuitor de medicamente pentru ca te-am vazut pe alte siteuri ca ai la avatar siteul cu produse.Dar nu inteleg cat tupeu trebuie sa ai sa dai asemenea comentarii, sa ma faci de tot rasul...Nemernicule
0
08-12-2009, ora 19:59
laurik_-
Nu este medic/terapeut
laurik_-
INTR-ADEVAR SLIM DOWN KIAR DA REZULTATE, AM SLABIT 6KG CU EL
0
08-12-2009, ora 23:12
laurik_-
Nu este medic/terapeut
laurik_-
BAIETE SE VEDE CLAR CA VREI SA-TI VINZI PRODUSELE LA 19 LEI, DACA VEDEAI IP-UL CALCULATORULUI MEU ITI DADEAI SEAMA CA NU AM ACELASI IP CU CELELALTE PERSOANE, ASA CA SA-TI VEZI DE TREABA TA. ASA SE FACE PUBLICITATE ACUM LA PRODUSE?SA VII PE FORUMURI SA NE FACI PROASTE CA AM LUAT PRODUSUL SLIM DOWN SI NU L-AM LUAT PE CEL LA 19LEI(PROBABIL AL TAU).AI UN TUPEU INCREDIBIL SA O FACI DE RAS PE DOAMNA DANIELA, SA II SPUI CA , , daca este asa, veziti-de hartoagele tale si de cum te poti mentine in continuare sa nu ajungi iarasi la 5XL ca deh, viata este scumpa si hainele costa :)))))...si ca o simpla angajata s-ar putea sa mergi cu suncile pe afara apoi...asadar ciocul mic si vezi-ti de treaba ta. TU CREZI CA LUMEA NU VEDE CE PROST ESTI SI CE VREI SA OBTII??SA FIM SERIOSI...
0
03-01-2010, ora 04:01
xerre
Nu este medic/terapeut
xerre
buna vreau sa va spun ca urmaresc f des acest site si desi am mai gasit sb care mi'au captat atentia am ezitat sa adaug vreun comentariu';pot sa va spun ca disputa dintre persoana care face reclama la slim down si adrian buc m'a determinat sa caut peste tot unde era postat ceva legat de aceste pastile si chiar m-am amuzat, dar in acelasi timp mi'am facu un mare bine pt ca intrasem cu gandu sa gasesc ceva care sa ma ajute sa slabesc [pastile] si m'am convins ca nu fac altceva decat sa -mi cheltui banii si sa -mi distrug organismu asa ca nu pot decat sa-ti multumesc adrian buc si insista in ceea c faci ca poate mai scapi si alta fata
0
04-01-2010, ora 23:08
cuba
Nu este medic/terapeut
cuba
m-am "aruncat" si eu la aceste pastile scumpe, dar intr-adevar, au exact acelasi gust ca si cele de la plafar (de 19 lei) insa ceea ce este cel mai important: NU AU NICI PE DEPARTE REZULTATELE PROMISE, adica cel putin la mine nu au avut nici un efect de slabire!!!
0
05-02-2010, ora 13:06
raluca_Hussain
Nu este medic/terapeut
raluca_Hussain
Buna Ziua Doamnelor, Domnisoarelor si Domnilor.
Am inceput asa ca nu cumva sá va ofensez..:)
Sincer sa fiu sunt de acord cu Adrian...Slim Down este ca si Super Slim(l-am folosit)...NU F BUN..ci doar Bun...acum bineinteles depinde de fiecare dintre voi daca vreti sa-mi luati in considerare sau nu.
Daca va uitati si la comentariul pe care l-am scris pe cealalta pagina, o sa va da-ti seama ca nu se merita sa fim calcate in picioare si "jefuite" de niste excroci, daca tot suntem dispuse sa platim atatia bani, haide-ti sa platim pt ceva eficient, bun si natural...In urma cautarilor mele si uitandu-ma l aun program american, am descoperit un produs pe nume: SLIMQUICK EXTREME...(acum pot spune ca este F BUN), asa ca m-am decis sa dau un search despre acest produs pt a descoperi mai multe, site-ul oficial este: www.slimquickextreme.com, m-am documentat si in cele din urma m-am decis sa-l comand, bineinteles nu dupa acest site pt ca este valabil doar pt USA si CANADA, asa ca m-am documentat pe GNC.co.uk, dar nu facea avea si pt teritoriul romaniei, asa ca am intrat pe : WWW.DRUGSTORE.COM, pe vremea aceea eram acasa in vacanta cu sotul:asa ca l-am comandat: sunt tablete(gel) si pudra...si sincera sa fiu daca voi va documentati, va veti da seama cine il foloseste, si va veti da seama ca am dreptate in privinta aceasta..AM DESCOPERIT CEEA CE MULT DOREAM: SLIMQUICK EXTREME IS ONE OF THE BEST. va mai puteti documenta si pe site-ul BBC news, veti intelege si mai bine. daca dati un ban dati-l pe ceva care este f bun, eficient si mult mai natural...sper ca v-am fost de ajutor.
multumesc!
Raluca, 22 ani
0
26-02-2010, ora 22:53
irina_manole
Nu este medic/terapeut
irina_manole
Acest domn isi elimina concurenta:)) Este reprezentant la produsele 4ever(cele mai nasoale produse)
Eu am slabit cu Ecofit, este un produs extraordinar.
0
26-02-2010, ora 23:12
ilenuka
Nu este medic/terapeut
ilenuka
irina_manole e distribuitor ecofit...a postat pe mai multe pagini reclama cu el, ca vezi Doamne, a slabit...vrem dovada fratilor. ca am luat slim down si nu am slabit un gram...de ce prostiti lumea pe fata?
0
26-02-2010, ora 23:38
irina_manole
Nu este medic/terapeut
irina_manole
Nu sunt distribuitor.Am luat acest produs si am slabit cu el.
Altii vor sa prosteasca lumea, cum ar fi domnul adrian buc care recomanda tuturor produsele lui si vrea sa indeparteze alte produse de care se vb de bine sau mai putin.
Eram sigura ca o sa credeti ca sunt distribuitor. Am o meserie mult mai buna, decat sa stau sa vand produse de slabit cum fac altii.
0
27-02-2010, ora 08:58
ilenuka
Nu este medic/terapeut
ilenuka
spuneti mi si mie de cand au aparut pastilele astea pe piata? sunt controlate de cine? sau sunt suplimente alimentare ca si capsula de slabit sa nu poata fi cercetata de catre ministerul sanatatii???? aaaa???
0
27-02-2010, ora 21:44
ilenuka
Nu este medic/terapeut
ilenuka
esti cumva de la laboratoarele medica sa mi raspunzi? cine te a pus sa mi raspunzi? daca tot zici ca le ai luat da ne un rasp.ce scrie in prospect? aaa???
0
27-02-2010, ora 23:50
irina_manole
Nu este medic/terapeut
irina_manole
Ilenuka, nu cred ca ar avea de ce sa-ti citeasca cineva prospectul produsului, daca vrei sa stii ce scrie in prospect, cumparati femeie.
Oricum stiu ca esti aceeasi persoana cu adrin buc, ti-ai facu 2 id-uri. Incerci sa iti indepartezi concurenta, sa poti vinde si tu un produs de la firma 4life.
Ma bucur ca demonstrez adrin buc ca esti distribuitor si ca iti faci reclama la produsele tale, eu culmea, am vazut numai plangeri la adresa produselor de la 4life.Am fost tentata sa imi cumpar de la acesta firma 4 life un produs, dar am vazut numai comentarii proaste despre ele, ca nu au nici un efect.Toata lumea se plangea.
Chiar o sa caut comentariile de pe site-urile unde se plangea lumea de prod de la firma 4 life, sa-ti demonstrez.
0
28-02-2010, ora 10:15
ilenuka
Nu este medic/terapeut
ilenuka
esti dusa cu capul. ce produse vrea adrian sa vanda? la ce face concurenta? are cumva pastile de slabit?
0
28-02-2010, ora 14:08
irina_manole
Nu este medic/terapeut
irina_manole
Ce motiv ai avea sa ii iei apararea? E clar ca esti tot tu adrin cu id ilenuka. la ce face concurenta adrian?La nimic ca nu are produse de buna calitate, si singur s-a dat de gol prin mesajul lui postat ca vinde si pastile de la firma 4 life, citeste-ti singur mesajul, sa vezi cum te-ai dat de gol:

eu nu vand pilule de slabit, cu toate ca as putea sa o fac cu mare succes, deoarece am la dispozitie o gama foarte bunasi aprecuiata de peste 20 milioane de oameni, si asta inca de acum 15 ani...o gama de produse ce nu au aparut ieri pe piata ci au o istorie de peste 15 ani in spate...si uite ca inca nu au disparut, deoarece sunt extraordinar de eficiente.daca vrei sa vezi despre ce vb, uita-te aici:

http://media.4life.com/us/pdf/pps/Metabolite_PPS_070609.pdf
http://www.4life.com/shopping/productdetail.aspx?mode=0iid=254cid=72
http://media.4life.com/us/pdf/pps/CitriShape_PPS_062509.pdf
http://media.4life.com/us/pdf/pps/CarbBLX%20ENG_PPS_062509.pdf

Si iti repet, toata lumea se plange de produsele tale 4life.
0
28-02-2010, ora 14:16
irina_manole
Nu este medic/terapeut
irina_manole
De ce sa te credem ca nu o faci?(ca nu vinzi pilule de slabit)
Cand tu lucrezi la firma 4 life si ai la dispozitie produsele de slabit.Atunci de ce esti prezent numai pe siteurile pentru slabire?
Incerci sa dai comentarii peste tot, sa dai tu sfaturi(scrii pe google si iei raspunsul de acolo), ca lumea sa aiba incredere in tine, si cand se vb de un produs de slabit, vii tu ala, , bun care a ajutat lumea cu, , sfaturi bune(pe care le iei de pe google) si zici ca produsul cutare are nush ce substante, sau ca e tzeapa, si lumea te crede ca doar tu le-ai raspuns la toate intrebarile.Asta e strategia ta! SAi asa reusesti sa faci omul sa aiba incredere in tine, sa cumpere produsele recomandate de tine, si dupa ce omul ramane dezamagit de produsele tale, te injura.
0
28-02-2010, ora 14:18
irina_manole
Nu este medic/terapeut
irina_manole
Si apropo si firma Labormed are o istorie in spate de 17 ani, si tot romanul o stie, nu ca aceasta firma fantoma 4 life de care lumea afla prin intermediul tau.
0
27-03-2011, ora 12:00
corinamihaela
Nu este medic/terapeut
corinamihaela
de unde pot cumpara slim down?.am nevoie de un raspuns urgent, , , multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: