S.O.S-Va rog ajutati-ma.Este foarte urgent!!!

29-11-2007
Just Mymy
Nu este medic/terapeut
Just Mymy
De 2 zile am secretii maronii abundente.Ceva de genul imi venea dupa ciclu, dar in cantitate mai mica si un pic diferita. Am citit cateva dintre cazurile afisate pe acest forum si vreau sa stiu daca e o raceala la burta sau vreo boala.Ciclul trebuie sa-mi vina peste 1 saptamana si ceva.Va rog ajutati-ma.Nu pot sa merg la un medic ginecolog, deorece parintii mei nu stiu ca mi-am inceput viata sexuala si ma tin din scurt dak ma intelegeti.
2 comentarii
0
29-11-2007, ora 00:00
ayleen
Nu este medic/terapeut
ayleen
exista atatea clinici particulare, si cu siguranta parintii tai nu vor fi anuntati, in acest moment sanatatea ta e mai pretioasa decat ce doresc parintii tai.Nu poti discuta nici macar cu mama ta ?Ea ar trebui sa te inteleaga, doar a facut si ea nazbatii cand era tanara, nu?Pe bune nu te juca bolile genitale netratate pot aduce prejudicii grave.un consult te costa doar cateva sute de mii si te scuteste de multe neplaceri pe viitor.Ai grija de tine
0
09-01-2008, ora 00:00
Just Mymy
Nu este medic/terapeut
Just Mymy
Mersi mult pentru ajutor. Totul s-a rezolvat. Vreau sa va mai intreb ceva. Eu si prietenul meu suntem impreuna de 9 luni. De vreo doua luni eu nu prea mai am chef de facut dragoste si nu pentru ca nu il iubesc sau pentru ca nu ma atrage, ci, pur si simplu nu mai am chef. De cateva saptamani penetrarea a inceput sa fie dureroasa si de cate ori ma gandesc la acea clipa a iubirii imi vine in minte cuvantul: durere. Dupa penetrare nu ma mai doare asa de rau, depinde si de situatie(uneori durerea este insuportabila).Este posibil sa fie din cauza faptului ca am facut prea des dragoste sau am altceva? Prietenul meu ma intelege, dar eu nu pot sa inteleg aceasta situatie. Ma gandesc si la el, avand in vedere ca i-am propus o pauza in legatura cu subiectul: dragoste. ASTEPT RASPUNS.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.