sotia mea insarcinata si are scurgeri si dureri!

11-10-2010
laurant
Nu este medic/terapeut
laurant
buna seara! sunt foarte ingrijorat pt sotia mea.
eu lucrez de 1 an de zile in franta iar sotia sa stabilit cu mine in urma cu 2 luni de zile, din momentul in care am aflat ca este insarcinata, ea este in franta si nu are asigurare medicala sau un loc de munca iar eu sunt venit in romania pentru 2 saptamani.
este insarcinata in 3 luni si jumatate, si se plange de o scurgere albicioasa, abundenta si urat mirositoare ( dar nu tot timpul), acum o saptamana mia spus ca are dureri abdominale nu foarte des, dar ingrijoratoare...
ce tratament ii pot lua din romania pt acea scurgere pt a nu afecta fatul? ne dorim foarte mult copilul.
eu nu am scurgere dar in schimb urina are un miros mult mai puternic si o culoare mai inchisa.
ce medicamente ne recomandati sa luam, dar mai ales sotiei mele pt a nui afecta sarcina?
se poate ca durerile abdominale sa fie din cauza fatului care misca?
va multumesc anticipat si astept un raspuns !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul