spasme musculare

30-05-2009
mithy
Nu este medic/terapeut
mithy
as dori si eu un raspuns tare mult, , de cateva luni am spasme la nivelul muschilor picioarelor indeosebi si al pectorarilor.acum vreo luna in urma acestora mi a venit rau si am transpirat tot iar ajuns la spital mi s a spus ca nu am nimic.sa fie vreo carenta de vitamina?ce analize trebuie sa fac?
3 comentarii
0
31-05-2009, ora 11:32
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Stumate Domn (Stimata Doamna??),
Nu trebuie sa faceti absolut nici o analiza din proprie initiativa. Este costisitor si absult inutil.
Trebuie sa consultati un medic de boli interne, ocazie cu care, eventual, vi se vor prescrie analize daca este cazul.
Cu deosebita stima,
Dr. Marius Uscatu
Ortoped cu supraspecializare franceza in Chirurgia Gleznei si a Piciorului
0
31-05-2009, ora 12:06
mithy
Nu este medic/terapeut
mithy
Va multumesc tare mult de raspuns.ma ingrijoreaza pt ca alaturi de aceste spasme simt si o durere in mana stanga..acum cativa ani am fost diagnosticat cu o scolioza spre dreapta..si mi s a dat sa fac regulat gimnastica medicala..dar am cam neglijat, si cred ca este si de la spate.marius 27 ani slatina, olt
0
31-05-2009, ora 12:10
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Stimate Domn,
Consultati pentru inceput un medic de boli interne, ocazie cu care, eventual, vi se vor prescrie analize daca este cazul.
Nu cred ca scolioza poate fi cauza simptomelor D-voastra, dar asta veti cosnatata abia dupa consultul de boli interne.
Cu deosebita stima,
Dr. Marius Uscatu
Ortoped cu supraspecializare franceza in Chirurgia Gleznei si a Piciorului
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: