Spasmofilie??!

06-08-2009
cezarr
Nu este medic/terapeut
cezarr
Buna! Am fost la medicul de familie acum trei saptamani, mi'a dat diagnosticul Spasmofilie, mi-a prescris sa iau calciu lactic si ulei de peste, am facut analize la sange, urina si e totul in regula, se incardreaza in limita normala.Am urmat tratamentul prescris dar nici un semn de vindecare.Mentionez ca nu sufar de depresii sau stres, am fost consumator de droguri(Hasis, Marijuana, Cannabis) pana acum 3 luni, nu beau cafea, nu consum alcool, mananc sanatos si beau minim 2 l. de apa pe zi. Simptomele ar fi : Nu pot respira bine, simt ca respir pe jumatate cat trebuie, un fel de durere de cap dar nu ca una obisnuita, simt unele dureri in zona capului, ameteli.Ce ar trebui sa fac?Tratamenul nu a dat rezultate, ma simt epuizat am renuntat si la sala, imi este frica sa nu lesin pe strada.Un sfat va rog.Multumesc
2 comentarii
0
06-08-2009, ora 01:08
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Remediul de care ai nevoie in primul rand si care se potriveste la simptomele tale este un remediu homeopat care iti va anula efectul droguri. Ce ai vine de la droguri.
Consulta un medic homeopat.
0
20-09-2009, ora 20:27
Everywhere
Nu este medic/terapeut
Everywhere
Pe mine m-au trimis la psihiatru dupa 7 luni de consum ! hasis, iarba, produse, spice ce contineau si salvie si canabis k le-au inchis ! m-a chemat la analize ! analizele la sange mi-au iesit bn ! Sunt ametit de 3 saptamani park si eu simt ceva la cap ca si cum mi-ar curge sange in cap in partea dreapta am avut stari de panica si alte chestii nici tutun nu mai pot fuma nuj ce am, mie frica si cand beau am impresia k sunt fumat am avut doua intoxicatii adik la mn sa manifestat cu o panica enorma si mi-au dat la spital remotiv... ! in rest ce sa zic ma duc maine sa fac analizele... ! A si trebuia sa rogi pe doamna doctor sa nu iti treaca chestiile astea, dak vrei sa muncesti sau sa te inscrii undeva unde tine de lege poti sa zici PA !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.