sper ca e mica problema mea.. o fi vreo infectie sau vreo sarcina?

15-04-2009
user36146
Nu este medic/terapeut
user36146
dimineata am avut sangerare...menstruatia nu trebuia sa imi vina acum...am avut acum 2 saptamani!nu e ca atunci, nici macar durere de burta nu am! ma gandesc sa nu fie vreo infectie ceva, ca de obicei imi vine la 3 sapmanai, dar acum nu era timpul! sa imi fac griji?vreo infectie, vreo sarcina...(nu prea folosim prezervativ..adik doar la sfarsit) ce sa fie? e posibil sa mai existe si schimbari din acestea? la data ma refer?!
6 comentarii
0
15-04-2009, ora 21:09
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
mmm..cat de mare a fost sangerarea?Uneori, la ovulatie mai au loc mici sangerari..
0
16-04-2009, ora 09:20
user36146
Nu este medic/terapeut
user36146
pai am crezut ca e o simpla sangerare dar nu e asa...vad ca mi.a venit pe bune.desi nu cred ca au trecut 2 saptamani de cand am avut... te rog raspunde.mi si spune.mi dak am motive d eingrijorare...mi.e teama de vreo sarcina avand in vedere ca nu am folosit prezrvativ din prima, s eu nu stiam de ddereglarile mele...nu ma asteptam s aimi vina din nou in asa scurt timp.nu a ejaculat inauntru dar dar era pe aproape...a scos la timp... te rog raspunde
0
21-04-2009, ora 13:46
paula_alexandra
Nu este medic/terapeut
paula_alexandra
daca iti curg picaturi de sange esti insarcinata incerca sa iti face un test asa esti sigura
0
22-04-2009, ora 14:25
user36146
Nu este medic/terapeut
user36146
nu am cum sa imi fac testul acum! nu mi.au curs numai niste pikturi, mi.a venit pe bune, mi.a curs multisor, ca de obicei, ca in fiecare luna, am avut vreo 5 zile! doamne...eu sper sa nu fie nimic:(( nici nu am cum sa verific acum... poate a avut loc o dereglare ceva..e stiu! dak e sa fiu insarcinata, inafara de avort se mai poate face ceva.?
0
22-04-2009, ora 15:11
paula_alexandra
Nu este medic/terapeut
paula_alexandra
dute si fa o vizita la un ginecolog asa esti sigura nu sta asa pt ca daca treci de 3 luni numai poti face nici avort.cazurile sunt doua:ori il tii ori faci avort.dar nu te gandi neaparat ca esti insarcinata
0
22-04-2009, ora 17:17
user36146
Nu este medic/terapeut
user36146
pai acum ma gandesc numai la asta.deci exista si posibilitatea sa fie altceva...ma gandesc totusi, nu a ejaculat inaunru...sansele sunt mici..sa fiu eu atat de ghinionista! voi sta asa pana voi putea sa imi fac testul.ar trebui sa am grija la ceva simptome? dureri sau altceva nu stiu...am km intrat in panica.. vreau sa tin legatura cu tine pe forrumu asta.sa mai imi zici cate ceva...ms mult k mi.ai raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Menopauza
  • Criterii de excludere a sarcinii
  • Menarha - prima menstruatie
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  • Spotting - sangerarile intermenstruale
  •