Speriat :(

17-03-2017
anonim12334
Nu este medic/terapeut
anonim12334
Buna ziua ! am 18 ani si vreau sa va spun cate ceva din cele intamplate
Am facut cu prietena mea sex neprotejat pe data de 14 martie, nu am ejaculat inauntru, Menstruatia ei trebuie sa vina pe 28.
Azi e data de 17
in fine
problema mare e ca data de 14 e una dintre zilele ei fertile... mi-a spus abia dupa ce am terminat.
ea are un ciclu neregulat. Sunt tare speriat in acest moment si va cer parerea.
Stiu de lichidul preejaculator dar nu stiam ca e perioada ei fertila :((
Nu ne dorim un copil si stiu ca a fost o mare prostie si greseala ce am facut. pana acum nu o mai facusem neprotejat, e ceva nou pentru amandoi.
Va rog din suflet :( Cate sanse sunt sa fi ramas insarcinata?
Doamne fereste, ar fi o nenorocire.
va rog raspundeti ca nu mai pot :(
1 comentarii
0
20-03-2017, ora 14:21
Dr. Moise Oana
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Moise Oana
Riscul e mic de sarcina iar daca intarzie menstra sa faca teste de urina si daca iese pozitiv mergeti la medicul ginecolog sa puteti intrerupe sarcina medicamentos!
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 3000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK