Spermă introdusă în vagin

23-09-2015
AlexandraStefan
Nu este medic/terapeut
AlexandraStefan
Bună seară ! Am nevoie urgentă de ajutorul dvs, am avut ciclul mentrual pe data de 6 septembrie, pe data de 18 septembrie si in aceasta seară pe 22 am întreţinut câte un act sexual cu iubitul meu însă am întâmpinat o problemă. Iubitul meu a ejaculat pe burta mea iar el m-a şters şi avea spermă pe deget ( destul de multă ) şi mi-a introdusul degetul în vagin. cât la sută este posibil să rămână însărcinată lunând în calcul şi zilele în care s-a întâmplat incidentul ? Vă mulţumesc anticipat !
1 comentarii
0
23-09-2015, ora 12:28
AlexandraStefan
Nu este medic/terapeut
AlexandraStefan
Èšin să mai menţionez că în urmă cu 2-3 luni am luat anticoncepţionale timp de o lună, am vrut să menţionez acest lucru pt că ştiu că folosirea lor scade fertilitatea după terminare lor !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lenjeria intimă influențează calitatea lichidului seminal
  • Factori ce pot influența calitatea spermei
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Dieta poate afecta calitatea spermei
  • Legătura dintre utilizarea telefonului mobil și calitatea spermei la bărbații tineri
  •