Spitalul ORL Panduri

08-07-2008
valentin
Nu este medic/terapeut
valentin
Salut, sunt din Galati am o trimitere la spitalul ORL Panduri problema este ca nu am nici o adresa sau un numar de tel de la acest spital, poate cineva sa ma ajute cu ceva date de contact a spitalului si o adresa si cum se poate ajunge mai usor la acest spital.
Eu intru in Bucuresti prin Colentina

Multumesc anticipat pentru raspuns.
5 comentarii
0
10-07-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Str. Mihai Cioranu nr. 21, sector 5, Tel. 021.410.08.69; 021.410.21.70; 021.410.09.82 (secretariat). Punct de reper: de la Posta Puisor, pe Sos Panduri, cam 100 de metri. Pe mana dreapta.
Sau daca veniti invers: de la Academia Militara, pe Sos Panduri, cam 400 de metri (pe mana stanga, de data asta).
0
10-07-2008, ora 00:00
valentin
Nu este medic/terapeut
valentin
Multumesc mult pentru raspuns, imi puteti recomanda si un medic ORL-ist bun?
0
05-08-2008, ora 00:00
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
Domnul CRISTIAN POPESCU de la spitalul COLTEA!!!!
0
23-05-2011, ora 22:40
mark77
Nu este medic/terapeut
mark77
va rog frumos sa imi spuneti daca exista un dr.orl-ist de copii.Mentionez k am un copil de 2 ani care are probleme de auz si as dori sa stiu dak se poate trata acolo.Astept raspuns urgent si va multumesc tuturor care poate sa imi scrie ceva concret.
0
09-09-2013, ora 10:25
mykynem
Nu este medic/terapeut
mykynem
de curand mi s-a depistat noduli pe corzile vocale ma inspaimanta cuvantul operatie nu stiu ce
tratament pot sa fac ca sa pot evita operatia
Adaugă un comentariu / răspuns

06-12-2016, ora 09:45
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Grintuss
Tuse seacă sau productivă?
Grintuss protejează mucoasa și calmează tusea seacă sau productivă, conferind o senzație de respirație ușoară. Cu formula BIO pe bază de Miere și Poliresin, siropurile asigură o acțiune complexă, protectoare și emolientă a tractului respirator.
Află mai multe
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK