sterilet si scurgere vaginala

29-10-2008
iodeni
Nu este medic/terapeut
iodeni
am sterilet si de un an ma confrunt cu o scurgere vaginala care are ca urmari iritare si indispunere la contact se ia ce pot sa fac am urmat un tratament dupa care mi-a reaparut iara ce ma sfatuiti sa mai urmez??/
3 comentarii
0
29-01-2009, ora 22:06
Cristin4
Nu este medic/terapeut
Cristin4
BUNA!
Acum ceva luni si eu am avut mancarimi si ca niste bubite rosii... Am facut spalare cu ceai de musetel...
La mine a mers... Daca numerge nici asta poate ar fi mai bine sa faci din nou un control sanatatea e mai presus de orice...
0
29-01-2009, ora 22:13
Cristin4
Nu este medic/terapeut
Cristin4
App cum este cu steriletul ? Adica cum te simti? Eu sincer m-am cam saturat de anticonceptionale ( care nu au dat roade... ma pricopseam cu ciclu de zeci de zile ). Soacra mea are si mi-a recomandat insa... la penetrare se simte ceva? nu le da voie spermatozoizilor inauntru ? Tu te simti bn cu el?
0
21-04-2010, ora 23:00
mihaela20
Nu este medic/terapeut
mihaela20
am 19 ani si am o problema cu secretiile vaginale.am multa secretie vaginala si cate odata are un miros neplacut cu toate ca ma spal zilnic.Ce sa fac?Ce tratamente trebuie sa folosesc?va multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secrețiile vaginale
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Dispozitivul intrauterin este la fel de eficient în prevenirea sarcinilor ca ligatura trompelor și provoacă mai puține efecte adverse
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •