sufar de atac de panica

23-03-2010
ellaaly
Nu este medic/terapeut
ellaaly
as dori si eu un sfat in aceasta privinta si anume ce trebuie sa fac sa nu mai am aceste simptome va multumesc anticipat
4 comentarii
0
23-03-2010, ora 16:43
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Daca vrei un sfat cu adevarat bun : mergi la un medic homeopat pt. atacurile de panica caci in alopatie nu exista decat toxine care mai mutl iti fac rau decat bine si care iti distrug creierul, comportamentul, somnul si hormonii. In homeopate exista cateva remedii incredibil de eficiente si fara efecte adverse. Insa trebuie sa ajungi la un medic bun.
0
24-03-2010, ora 14:06
ellaaly
Nu este medic/terapeut
ellaaly
multumesc frumos, dar imi puteti recomanda pe cineva eu sunt din bucuresti
0
25-03-2010, ora 00:02
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Da, in Bucuresti cunosc 2 medici homeopati la care se poate merge cu incredere si fac homeopatie adevarata: Dr. Siliva Nedelcu si Dr. Ileana Randasu. Le gasiti pe amandoua cu google.
0
24-01-2017, ora 22:34
Psiholog Nedelcu Tatiana -Marilena
Psihologie, Constanta
Psiholog Nedelcu Tatiana -Marilena
Recomand concomitent cu tratamentul homeopat si sedinte de psihoterapie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: