Sugestiile mele

09-03-2007
alexia99
Nu este medic/terapeut
alexia99
Draga Romedic, in primul rand doresc sa-ti multumesc si sa te felicit, esti un adevarat profesionist! Am primit raspunsuri foarte repede, mai exact doresc sa multumesc Domnului Doctor M.D. pentru aceasta (inteleg ca aici sunt unele nemultumiri, dar stiu ca numai timpul e de vina, nu rea-vointa, iar in final sper sa inteleaga toata lumea aceasta).
As avea totusi si eu cateva sugestii: subiectul deschis de mine "Metode de conceptie" as vrea sa devina o subsectiune a sectiunii "Contraceptie-conceptie". Pentru ca nu am avut unde sa-l postez, l-am postat la "Metode de contraceptie", dar ar trebui sa fie un capitol individual deoarece si conceptia este la fel de importanta ca si contraceptia.
As mai propune ca la un interval de timp, subiectele pe aceeasi tema sa fie cumva compactate, in sensul de a fi o intrebare si un raspuns pentru aceeasi problema. Stiu ca timpul nu va permite si tocmai de aceea am zis la un interval de timp. Tot legat de aceasta, ar trebui sa aveti un avertisment cat mai vizibil ca utilizatorii sa citeasca intai subiectele existente pe forum si numai daca nu au gasit nimic in legatura cu problema lor, sa posteze un subiect nou, in felul acesta s-ar evita atatea subiecte pe aceeasi tema.
Oricum, sunteti bine! Multa bafta in continuare!
1 comentarii
0
25-04-2012, ora 17:33
Elena2012
Nu este medic/terapeut
Elena2012
Ar fi bine daca sar vorbi si despre ASLO marit
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.