sunt cumva gravida?

08-04-2010
cry_blonda
Nu este medic/terapeut
cry_blonda
buna ziua, am nevoie de un raspuns sau de un sfat, ultima menstruatie am avut o pe 1 martie, in perioada respectiva am fost in strainatate dar am revenit in tara pe 12 martie, cred ca normal trebuia sa mi vina ciclul pe 1 aprilie, cum nu mi a venit m am gandit ca poate e din cauza climei (am auzit ca din cauza schimbarii de clima ciclul poate intarzia), dar a trecut mai mult de o saptamana de cand trebuia sa mi vina si nu mi a venit, am facut 2 teste de sarcina si au iesit negative, simptome nu am, nu ma dor sanii, nu am greturi.dar nu stiu ce sa cred.va rog dati imi un raspuns un sfat.ce sa fac???
3 comentarii
0
08-04-2010, ora 13:29
anca_gaby
Nu este medic/terapeut
anca_gaby
buna sunt cam in aceeasi situatie cu tine.cred ca sunt insarcinata.dar am facut un test de sarcina si a iesit negativ..pana la toata urma nu am simptomele unei femei insarcinate...singura problemea e ca mia cam crescut burta si creste pe zi ce trece...insa cred ca asta sta doar in imaginatia mea doarece prietenul meu nu s-a terminat in mine...
0
08-04-2010, ora 15:20
cry_blonda
Nu este medic/terapeut
cry_blonda
buna, nici prietenul meu nu sa terminat in mine dar e ciudat ca nu imi vine ciclul.mie nu imi creste burta nu ma dor sanii nu am nici un simptom dar totusi nu stiu ce sa cred.o sa astept pana luni si daca nu imi vine ma duc la doctor cred ca asta ar trebui sa faci si tu si asa scapam de orice indoiala
0
09-04-2010, ora 12:31
anca_gaby
Nu este medic/terapeut
anca_gaby
cry_blonda am inceput sa cred ca asta sta doar in imaginatia mea... si e doar faptul ca nu am incredere in prietenul meu pe deplin.. mie pe 17 trebuie sa'mi vina musafirii:)) insa am inteles ca oricine se ingrasa...chiar si un baiat pune burta si asta nu inseamna ka sunt insarcinati...kla tine cred ca e o dereglare hormonala in cazul in care inainte iti venea regulat, mie nu mi-a venit de 5 ani niciodata regulat si nu ma ingrijorez kand imi intarzie fara griji:X pupicii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •