Sunt gravida?

12-01-2008
alinutza80
Nu este medic/terapeut
alinutza80
Buna seara,
Folosesc AC de 9 ani de zile
Acum intre sarbatori dupa ce am terminat folia cu Logest nu mi-a venit ciclul.
Am asteptat cele 7zile si am inceput folia urmatoare.
Mai am 8 tablete.
Ce se intampla?
Ma poate ajuta cineva?
Am 28 ani.
Va multumes si astept cat mai multe mesaje de la dvs.
4 comentarii
0
12-01-2008, ora 00:00
alinutza80
Nu este medic/terapeut
alinutza80
Am uitat sa mentionez ca niciodara nu am avut ciclul regulat(nici chiar dupa nastere)
0
13-01-2008, ora 00:00
corina_stoicoi
Nu este medic/terapeut
corina_stoicoi
In primul rand fa-ti un test de sarcina si scapi de orice pareri care s-ar putea sa nu-ti fie deloc utile.
0
13-01-2008, ora 00:00
corina_stoicoi
Nu este medic/terapeut
corina_stoicoi
nu ai de ca sa-ti faci mari griji mai ales ca le folosesti de atata tim. Ti-am recomandat testul pt linistea ta, dar sincer sunt convinsa 99% ca e doar o dereglare a organismului. Mancarea, alcoolul, fumatul, oboseala si noptile nedormite sunt doar unii din factorii care ti-au fost de ajutor in cele intamplate. Chiar nu cred ca esti insarcinata. Daca totusi te hotarasti sa te linistesti si sa-ti faci testul anunta-ma si pe mine. Am patit-o si eu si nu am fost insarcinata.
0
14-01-2008, ora 00:00
alinutza80
Nu este medic/terapeut
alinutza80
Problema este ca nu fumez, nu beau alcool si nu imi place sa imi pierd noptile.Problema(cred eu )vine din alta parte:
Am facut un tratament pentru caderea parului si dupa tratament la 2 zile am terminat si folia cu AC si cred din cauza asta nu mi-a venit ciclul
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce întârzie menstruația?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •