sunt in strainatate si am nevoie de psiholog | Forumul Medical ROmedic

sunt in strainatate si am nevoie de psiholog

12-04-2012
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
Buna ziua,
De ceva timp se intampla ceva cu mine si incerc sa depasesc momentul.
La o analiza mai amanuntita a ceea ce simt si ceea ce las sa mi se intample, am ajuns la concluzia ca este neaparat nevoie sa vorbesc cu cineva de specialitate.
Sunt stabilita in strainatate si din acest motiv nu pot lua legatura cu un psiholog vorbitor de limba romana.
Daca este cineva dispus sa ma ajute, il rog sa-mi scrie mesaj privat.

Va multumesc

P.S. Ma refer la un psiholog care dispune cat de cat de timp liber si cu care sa pot schimba din cand in cand cate un email.
3 comentarii
0
15-04-2012, ora 23:00
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
Nu ma poate ajuta nimeni?
0
19-04-2012, ora 15:31
Clariss
Nu este medic/terapeut
Clariss
Buna Dana,

Daca simti ca ai nevoie de un psiholog inseamna ca ai nevoie de o terapie psihologica... daca nu simteai acest lucru iti puteai rezolva problema prin propriile puteri. Pentru ca esti in strainatate si stiu ca acolo un psiholog este greu accesibil financiar, dar mai ales este greu sa ne inteleaga pe noi romanii (cu metehnele si mentalitatea noastra) iti recomand sa intri pe topexperti.ro - este o platforma de comunicare din Romania, care ofera consiliere psihologica online. Aici vei gasi unii dintre cei mai buni psihologi de pe la noi si poti vorbi cu ei pe chat sau prin e-mail, in plus preturile sunt super avantajoase. Hristos a Inviat! Iti doresc multa liniste, sanatate si impacare cu sine
0
09-10-2012, ora 13:01
dr carlogogorita
Identitate neconfirmată
dr carlogogorita
Buna Dana,
Ma numesc psih. Gogorita C-tin, sunt dispus sa te sprijin, daca mai e cazul. -*


(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul