sunt insarcinata?

23-09-2009
lili88
Nu este medic/terapeut
lili88
sunt foarte stresata finca nu mia venit mestruatia trebuia sa imi vina ciclu pe 17 septembrie, pe data de 20 agust am avut o scurgere de sange doar de o zii poate sa fie o infectie din cauza asta?mentionez ca am avut raport sexual pe 23 24 agust dar el nu a ejacuat in mine e posibil sa fiu insarcinata?folosesc metoda naturala de contraceptie a temperaturii bazale de pe data de 18 septembrie temperatura corpului e de la 35, 85 pana la 36, 03? va rog sa imi raspundetii nu am simtome de sarcina sunt foarte stresata?
8 comentarii
0
25-09-2009, ora 19:47
alexya89
Nu este medic/terapeut
alexya89
buna, e posibil sa iti intarzie si pe baza de stres, altceva nu pot sa iti spun, fugi la farmacie si cumpara un test de sarcina pt orice perioada a zilei costa maxim 10lei si asa skpi de dubii,.te pwp, ast un raspuns la final
0
27-09-2009, ora 12:05
lili88
Nu este medic/terapeut
lili88
mersi mult mi-a venit mestruatia sunt acum mai fericita mersi pt mesaj alexya te popp
0
27-09-2009, ora 19:10
alexya89
Nu este medic/terapeut
alexya89
Buna, ma bucr mult pt tine, cunosc sentimentul, si eu mam simtit la fel d bine knd mia venit, te poop si s stii k ar fi bn s mai frecventezi site-ul k poate mai sunt si alte fete k tn si vor avea nv d un sfat, eu asa am s fac d acu inainte, te pooop si ai grija d tine
0
27-09-2009, ora 22:07
lili88
Nu este medic/terapeut
lili88
buna mersi pentru ca ma incurajezi, acum nu de mult am aflat acest site-ul sper de acum sal fregventez mai mult.Poate ne mai auzim te pop alexya
0
27-09-2009, ora 23:19
iulia murar
Nu este medic/terapeut
iulia murar
mi-a venit menstruatia joi..si m-a tinut pana marti sau miercuri, , !!!vineri insa am avut relatii intime cu prietenu meu..!!si a lasat in mine..!!mi-a spus sa nu ma ingrijorez ca sunt in perioada ca riscu la o sarcina este 0!!insa eu sunt foarte ingrijorata si vreau un raspuns din partea dumneavoastra!!!va rog frumos!!
0
28-09-2009, ora 20:33
alexya89
Nu este medic/terapeut
alexya89
si eu sper sa-l mai frecventezi k sunt multe fete care au nv d ajutor asa cum si noi avem nv d ajutorul lor, si eu te poop si ai grija d tine
0
28-09-2009, ora 20:47
lili88
Nu este medic/terapeut
lili88
buna asai ok si eu te popp ai grija de tine asa aflam multe lucruri noi comunicand si facandu-ne prieteni descoperi lucruri interesante pa alexya
0
12-10-2009, ora 03:13
sandy24
Nu este medic/terapeut
sandy24
Buna!As avea si eu o intrebare va rog!am suferit un avort spontan la 5 saptamani, a fost prima mea sarcina...am suferit enorm!avortul s-a produs natural, fara interventie chirurgicala!am fost la control dupa 2 saptamani si totul e in regula!nu am asteptat instalarea unui nou ciclu menstrual si am avut contacte sexuale neprotejate cu sotul meu...e posibil sa raman oare atat de repede insarcinata?mi-as dori asta insa nu stiu daca e posibil atat de repede mai ales ca nu am asteptat inca instalarea unui nou ciclu menstrual...voi ce parere aveti?va multumesc mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Menopauza
  • Criterii de excludere a sarcinii
  • Menarha - prima menstruatie
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  • Sunt însărcinată?
  •