sunt insarcinata?

13-07-2013
Alexandra999
Nu este medic/terapeut
Alexandra999
Buna.scuzati intrebarea, poate pare penibila.Am facut petting cu prietenul meu.Organele noastre genitale nu s-au atins deoarece nu eram dezbracati, nu am avut contact sexual, si tin sa mentionez ca sunt virgina.A ejaculat, iar eu am pus mana din greseala acolo.Am fost la baie si am pus apoi mana pe chilotul meu.Sincer ma doare capul, desi cred ca durerea este mai mult o autosugestie, fiind foarte paranoica.Ce parere aveti ?Tin sa mentionez ca ma dor ovarele, sper sa fie semne de la menstruatie
5 comentarii
0
13-07-2013, ora 08:25
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
NU esti insarcinata.
O zi buna,
0
14-07-2013, ora 11:53
Cristinutza99
Nu este medic/terapeut
Cristinutza99
nu esti insarcinata ptr a ramane insarcinata e nevoie de mai mult :D
0
22-08-2013, ora 01:29
andreescu ana
Nu este medic/terapeut
andreescu ana
buna seara!as avea si eu o intrebare...nu mi-a venit menstruatia de cateva luni (4-5 luni)probabil o dereglare dar acum o saptamana am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejat iar la 3 zile dupa asta am inceput sa am scurgeri maronii(in cantitate mica) si urat mirositoare..ma intreb de ce tocmai la 3 zile dupa intretinerea rel sexuale au aparut scurgerile?este posibil sa fiu insarcinata?
0
02-09-2013, ora 11:25
sabi85
Nu este medic/terapeut
sabi85
pare o gluma
0
17-11-2013, ora 10:02
olariuoli
Nu este medic/terapeut
olariuoli
buna ziua. am avut contact sexual neprotejat acum 7 zile, dar a ejaculat afara. astazi am facut un test de sarcina, care a iesit negativ. dar ciclu menstrual nu mi-a venit de 60 zile. Oare nu e bun testul de sarcina?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Crampe la ovare - ce ar putea fi
  •