sunt insarcinata ?am nevoie de o parere

14-04-2013
alexacris
Nu este medic/terapeut
alexacris
am fost la doctor la un control ginecologic si mi s a prescris duphastone pt ciclu neregulat timp de 3 luni, am luat prima luna si ciclul mi a venit imediat cum le am terminat, in a doua luna le am terminat pe 2 aprile ciclul ar fi trebuit sa mi vina cam pe 5 aprilie si azi suntem in 14 aprilie si ciclul nu mi a venit inca, mentionez ca am avut relatii cu prietenul meu din data de 28 martie neprotejat cu ejaculare afara. e posibil sa fi ramas insarcinata? am facut pana acuma 2 teste unul pe 10 aprilie si unul azi pe 14 aprilie si mi a iesit negativ.este oare prea devreme sa mi arate daca as fi insarcinata ca au trecut cam 2 saptamani de atunci, am si unele simptome, ma simt de ceva timp balonata, am scurgere alba si sanii ii simt foarte sensibili in zona sfarcurilor. credeti ca as putea fi insarcinata si testele sa fi fost facute prea devreme?va rog o parere..
1 comentarii
0
09-05-2013, ora 17:07
nikole83
Nu este medic/terapeut
nikole83
din cate stiu eu duphastonul deregleaza menstruatia. si eu am patit-o
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •