sunt insarcinata?...pentru ca am deja doi copii

30-03-2015
pasisneac
Nu este medic/terapeut
pasisneac
buna ziua.pe data de 18 februarie 2015 am avut ultima data ciclul menstrual si durata dintre ciclurile menstruale este de 25-29 de zile(ps:nu stiu daca sunt regulate).relatii sexuale neprotejate am avut din a treia zi a ciclului pana prima si a doua zi de dupa ciclu.asa se intamplase si pana acum doar ca de data aceasta urmatoarea luna nu mi-a mai venit ciclul menstrual.luna deja se termina si ciclul nu mi-a mai venit.in schimb, de pe data de 28 martie am niste f putine scurgeri(genul albus de ou)maronii fara miros urat cu f usoare dureri.suntem pe 30 martie si tot am aceste scurgeri(nu pot sa zic ciclu pentru ca scurgerile sunt mult mai reduse si culoarea diferita) imi curgeau si cu o saptamana inainte dar erau incolore fara miros.am facut un test pe 27 martie dar a iesit negativ.ce poate fi si ce ma sfatuiti in legatura cu acest subiect?PS:nu iau anticonceptionale! MULTUMESC! o zi buna
1 comentarii
0
01-04-2015, ora 09:55
pasisneac
Nu este medic/terapeut
pasisneac
va rog ajutati-ma..dati-mi vreo parere..ceva.deoarece nu pot sa ajung in curand la doctor..va multumesc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •