Sunt nesigura si putin ingrijorata...

07-05-2008
iasmina16a
Nu este medic/terapeut
iasmina16a
Ma numesc Iasmina si am inplinit 16 ani luna trecuta. Am avut o relatie sexuala acum doua zile si am facut si sex oral la sfarsitul caruia am inghitit (tot). Exista vreo posibilitate de a ramane insarcinata ? Astept raspuns... Multumesc pentru intelegere.
3 comentarii
0
08-05-2008, ora 00:00
MACKANZIE
Nu este medic/terapeut
MACKANZIE
Iasmina nu ai nici o sansa sa ramii gravida dar te sfatuiesc sa nu mai inghiti pai tu stii ce face el cind nu e cu tine poate sa-ti dea niste boli venerice de nu iti mai vezi vindecul.Daca vrei sa faci sex oral foloseste prezervativ ca esti tinara si nu-ti dai seama ce ti se poate intimpla si 2 sa nu ai incredere in nici un barbat indiferent cum e el si cit de mult iti demonstreza ca te iubeste.Cunosc pe cineva care a luat o boala venerica facind sex oral si in afara ca a aflat toata lumea si au aratat-o cu degetul s-a vindecat f.greu si din cauza infectiei care s-a complicat nici nu mai face copii.
0
08-05-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Sarcina apare ca urmare a contactului sexual vaginal, nu oral.
0
25-10-2012, ora 20:25
adriaqaz
Nu este medic/terapeut
adriaqaz
domnule doctor
printrun sex ora de scurta durata se paote lua ceva neplacut?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •