Sunt sanse sa fiu gravida in 3 luni?

16-04-2018
Andreeaio
Nu este medic/terapeut
Andreeaio
Buna tuturor, vreau sa va intreb sunt sanse sa fiu insarcinata.Pe data de 17 ianuarie, prietenul meu a ejaculat dar o tinea in mana, dupa care s-a sters cu servetel umed si la 10, respcetiv 15 min dupa mi-a bagat degetul in vagin.In februrie, menstruatia a tinut 5 zile dar slaba cantitativ, pentru ca m-a stresat extrem se tare, eu zic ca aceasta e cauza.In martie si apriliie, mi-a venit perfect normala, de 5 zile.Am facut 3 teste de sarcina, prin februrie si martie.2 suren chek si unul de la sensi blue care scria ca e doar pt fertilizare in vitro, cu urina concentrata.Am greturi cand ma trezesc, dimineata si burta o pot framanta normal.Ce ma sperie sunt greturile si durerile abdominale, dar avand in vedere ca simptomele menstruale au disparaut, o data cu disparitia menstruatiei, mai sunt sanse? Va rog mult sa imi raspundeti
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.