Sunt șanse să rămân însărcinată?

16-07-2018
Anonima283
Nu este medic/terapeut
Anonima283
Bună, sunt nouă pe acest site. Și aș dori să vă cer ajutorul și părerea, vă rog să îmi răspundeți :( deci să încep cu începutul. Luna trecută pe 14, seara la ora 22:30 am făcut un petting cu iubitul meu. Mi-a atins zona vaginală( nu m-a penetrat) și mi-a băgat degetul în vagin, având pe deget lichid preejaculator. Menționez că a mai existat o ejaculare cu vreo 4 ore înainte dar a urinat după de vreo 2 ori. Menționez că în 14 a fost a doua zi după ovulație:( bineînțeles că am foat foarte speriați și după 19 ore am luat pastila de a doua zi (escapelle). Nu am avut sângerări nu am avut nimic. Menstruația mi-a venit normal, regulat, același miros, aceei cantitate, aceeași culoare. Sunt virgină fizic. Dar problema e că azi, după o lună am niște dureri abdominale și de ovare, dar și de picior. Ce credeți că poate fi? Orice sfat și părere m-ar ajuta. Mulțumesc mult. Vă pup :*
1 comentarii
0
16-07-2018, ora 17:09
Anonima283
Nu este medic/terapeut
Anonima283
Vă rog răspundeți :((
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul