Super Slim - afecteaza sanatatea?

03-09-2009
yoo
Nu este medic/terapeut
yoo
Buna ziua. Am 20 de ani si mi-as dori sa incep un tratament cu pastilele Super Slim. Va rog spuneti-mi daca afecteaza sanatatea?...Dupa ce tratamentul se incheie...este posibil sa te ingrasi din nou intr-un timp foarte scurt?...Va rog dati-mi date despre acest tratament, si informati-ma in legatura cu acesta. Multumesc!
8 comentarii
0
03-09-2009, ora 23:44
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, sunt absolut TOXICE pt ca mimeaza efectul amfetaminelor si au efect hepatotoxic si nefrotoxic...plus ca, dupa, apare efectul yo-yo si organismul isi va dubla tesutul adipos fata de cel anterior...puteti slabi sanatos printr-o dieta disociata, mult sport si 3, 5-6 grame zilnic de spirulina platensis luata cu 30 de minute inainte de masa (doze divizate inainte de principalele 3 mese) si apa de tarate de grau, administrate cu spirulina...consultati si un nutritionist!

Multa sanatate!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
14-09-2009, ora 22:18
Dr. Cristian Panaite
Diabet zaharat, nutritie si boli metabolice, Bucuresti
Dr. Cristian Panaite
Iti recomand sa discuti cu un medic nutritionist, inainte de a lua orice pastile, fie ele medicamente sau suplimente "nutritive". E un lucru extraordinar ca te gandesti la sanatatea ta inainte de a avea in minte cate kilograme vrei sa slabesti pe saptamana. Un lucru merita sa te gandesti: conteaza pentru tine daca te ingrasi la loc dupa ce termini pastilele, orice fel ar fi ele? Daca nu, atunci incearca orice. Daca da, atunci ai nevoie de un pic de ajutor ca sa faci si niste mici schimbari in dieta si stilul tau de viata pentru ca sa te poti mentine pentru totdeauna.
Iti doresc sa faci o alegere pentru sanatatea ta si sa gasesti oamenii potriviti care sa te sprijine! Mult succes la slabit.
0
11-10-2009, ora 13:51
iulianaiacob
Nu este medic/terapeut
iulianaiacob
Eu am slabit cu ajutorul unui medic nutritionist, acesta are la cabinetul dansului un sirop din plante de la care am slabit 15 kg intr-o luna si 2 saptamani, ma simt minunat.Acest sirop este adus din Canada, este singurul produs natural care da rezultate.da rezultate foarte bune, cine doreste sa slabeasca
0
11-10-2009, ora 14:22
Felicia_Tm
Nu este medic/terapeut
Felicia_Tm
Ai slabit pe dracu, chestia cu dr catalin moraru miroase a tzeapa de la o posta.
-*

Are cabinet in Arad? Imi dai o adresa sau un nr de telefon? -*

Oricum sunt convinsa ca veti gasi suficienti fraieri care sa comande prin posta un sirop de 10 lei pe care sa plateasca 250lei + curier. Iar "healthy" e un cuvant suficient de bine ales pentru fraieri ca sa nu gaseasca siropul pe net, pentru ca in Google acest cuvant are 165 milioane de indexari.

Ce v-ati zis, daca Herbalife vinde de 3miliarde pe an, doara vom vinde si noi macar de 10000USD...
Ca na, slabitul e la moda si se cauta.

p.s.
Daca a comandat cineva si a luat teapa poate face plangere pentru inselaciune.
Pastrati doar mailul de la doctor, ca-l gaseste Politia in 2 zile dupa IP.


(*modificat de administrator)
0
11-10-2009, ora 22:19
cristinuca1
Nu este medic/terapeut
cristinuca1
Felicia esti amuzanta sa fim sinceri ce crezi ca poate sa ii faca domnului moraru, eu sunt din Arad si majoritatea il cunoastem pe domnul doctor aici, stiu despre produsul lui ca e bun si ca da rezultate, nu am luat eu acest sirop dar stiu persoane care au slabit si inca mult.Parerea mea este sa va duceti la dansul la cabinet sa vi-l cumparati, pentru a scapa de orice dubiu.are cabinetul pe 1decembrie nu stiu exactt nr.
Maine am sa ma duc la domnul doctor la cabinet special pentru ai arata acest site, sa vada comentariile la adresa dumnealui, probabil nu o sa mai vanda acest produs oricui, ii stricati numele
0
22-10-2009, ora 00:17
dana_pharma
Nu este medic/terapeut
dana_pharma
buna fetelor!
si eu iau superslim si vreau sa va spun ca ma simt foarte bine.desi s-au zis atatea despre miraculoasa capsula eu am continuat sa le iau.sunt deja in a 6 a luna de cand le iau si rezultatele sunt extraordinare.
intr-adevar CEL MAI IMPORTANT ASPECT intotdeauna administrarea am facut-o in timpul mesei sau imediat dupa NICIODATA PE STOMACUL GOL.
administrarea pe nemancate provoaca si acele reactii adverse- ameteli, slabiciune, dureri de stomac si senzatia de foame(datorita aciditatii pe care o provoaca)
in tot acest timp nu am ezitat sa fac cure de calciu, magneziu, crom si nu in ultimul rand cate un hepato protector.
0
23-04-2010, ora 21:19
mariana ionescu
Nu este medic/terapeut
mariana ionescu
am o cutie super slim de vanzare!40 lei!cine sta prin berceni este ok.adresa -*

(*modificat de admin)
0
12-07-2010, ora 17:48
mitza81
Nu este medic/terapeut
mitza81
incearca cu ceai de crusin timp de 2 saptamani, 1 pe zi si ceai slim, se gaseste in supermarket, pe asta din urma il iei mai mult timp, cate 2 pe zi si in timp o sa dea rezultate.la mine a dat, am avut rabdare si in 2 luni am dat jos 6 kg, aveam 1, 63 si 60 kg, dar pt a te mentine trebuie sa elimini din meniu alimentele fast-food si semipreparatele.eu asa am facut si ma mentin, de 4 luni anu am mai pus 1 g, si sunt atenta la ce manc, nu beau sucuri, doar 1-2 cani de ceai verde pe zi.trebuie sa ai rabdare ca dietele cu rezultat rapid iti dau apoi kg in plus si mai rapid.succes.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.