Super Slim si gusa polinodulara

27-01-2009
CIBI CIBI
Nu este medic/terapeut
CIBI CIBI
am tot citit sfaturi si pareri pe forum unele bune altele negative as vrea sa stiu daca in cazul meu pot lua pastilele.
super slim sau capsula de slabit este una si aceasi ca sant nelamurita.si chiar as vrea sa incerc am un surplus de 10 kg
4 comentarii
0
27-01-2009, ora 09:54
abi
Nu este medic/terapeut
abi
Sincer eu urmez un tratament cu super-slim si am dat jos pana acum 7-8kg.Nu am obs efecte negative, dar nici nu stiu daca reactioneaza la fel si la alte pers.O cunostinta a slasbit doar 3kg cu super-slim intr-o
0
04-03-2009, ora 12:41
alin28
Nu este medic/terapeut
alin28
eu am cantarit 120 de kg. de o luna folosesc capsula de slabit si am dat los 14 kg. dar tzin si un regim alimentar strict si merg si merg de 3 ori pe saptamana la o sala de fortza. nu am observat efecte negative dar mi se usuca putin gura si nu mai am senzatie de foame. la inceput nu am mancat 3 zile aproape deloc dar incepuse sa ma usure stomacul. pe urma am inceput sa mananc cate cva sa fie acolo.la mine da randament aceasta capsula de slabit.
0
27-04-2010, ora 18:00
Patry 91
Nu este medic/terapeut
Patry 91
vreau sa slabesc in jur de 15 kg.ce pastila imi recomandati?...help me please
0
02-06-2010, ora 23:57
andoru
Nu este medic/terapeut
andoru
Buna seara
Am comandat shi eu super slim de pe internet la pretul de 40 lei, am shi eu o nedumerire, poate este fals, deoarece iau de vreo 3 sapatamani shi nu simt nici o schimbare, nu ma doare capu, nam greturi, nu ma simt balonat, am pofta de mancare, dorm noapte bine, sunt energic, shi am slabit ft putin cam 2 kg, oricum eu in ultimu timp am consumat mai multe legume shi nu am mai macat seara, ar fi trebuit sa slabesc mai mult, care este explicatia ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Medicamentele pe bază de plante nu sunt o soluție împotriva obezității
  •