Tahicardie vindecata

64 comentarii 1 2 3
0
16-04-2011, ora 10:12
Arm-Med
Identitate neconfirmată
Arm-Med
Probabil tahicardie cu reintrare intranodala. Dar cum iti spuneam, daca de peste un an nu ai mai avut crize ai scapat de ea.
0
16-04-2011, ora 13:09
dionisiu
Nu este medic/terapeut
dionisiu
va multumesc pt. raspuns, dubla cale nodala asa imi scrie in adeverinta ce o am
0
06-06-2011, ora 12:51
DenysRom
Nu este medic/terapeut
DenysRom
Salut tuturor ma numesc Denys am 18 ani si am niste probleme si miar place daca miar raspunde cineva la ele am o tahicardie eram pe 9 februarie pe terenu de fotbal mam jucat fotbal si mam asezat pe banca si dintr-o data a inceput sami pulseze tare inima.. am ajuns la urgenta si medici miau zis ca am tahicardie vovulopatie ceva de genu si mia recomandat sa iau pastile SUMIAL sa iau 3 pe zi daca aveti niste idei cum se vindeca astept raspunsu vostru Multumesc !
0
22-03-2012, ora 21:18
Dumitru Cosmin
Nu este medic/terapeut
Dumitru Cosmin
salut cristi, diagnosticul meu este tahicardie normala asa mia zis medicule de aici din spania dar cred ca i zice tahicardie paroxistica sau ceva de genu scz ca nu ma exprim bine nici nu stiu cum se cheama, acuma astept sa fac o ablatie am 21 de ani si sufar de 3 4 luni de aceasta boala poti sa faci infart pt viitor de la aceasta boala, inima imi bate repede si timp de 1 minut si ma rezolv singur cu un masaj la gat timp de 20 secunde si imi trece, poti sa faci pe viitor infart sa mori de la genu asta de tahicardie, astept raspunus tau multumesc anticipat :)
Adaugă un comentariu / răspuns
64 comentarii 1 2 3

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: