taieturi pe antebart (altercatie)

18-03-2011
dododoru
Nu este medic/terapeut
dododoru
buna seara, am si eu o intrebare la dumneavoastra, intai de toate as dori sa imi cer scuze daca am trimis unde nu trebuia e-mailul, azi in jurul orei 13 am avut o altercatie cu niste baieti, din altercatia asta am iesit cu niste taieturi destul de grave pe antebratul drept care sunt destul de deschise, si ma ustura si ma dor, nu am sunat la doctor sau la salvare pentru ca am crezut ca nu e ceva foarte grav, dabea cand am ajuns acasa si am vazut, intrebarea mea la dvs este urmatoare, trebuie sa ma cos sa mi-se puna copci? daca da cat ar costa operatia, pentru ca momentan eu sunt somer si nu imi pot permite sa platesc o asemenea operatie, asta daca este vorba de operatie, va multumesc si as dori sa primesc un raspuns din partea dumneavoastra, o seara buna, doru pausan.
4 comentarii
0
18-03-2011, ora 23:01
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Buna seara Doru! Nu inteleg de ce nu ai mers la spital pt. ati se acorda ingrijiri.Dupa mine, nu cred ca va tb. sa platesti ceva...numai medicul iti poate spune daca ai nevoie de copci sau nu...multa sanatate!
0
19-03-2011, ora 19:17
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Doru, ai fost la spital?
0
21-03-2011, ora 15:19
dododoru
Nu este medic/terapeut
dododoru
buna ziua, imi cer scuze nu am mai avut ocazia sa intru pe net, da am fost la spital, nu m-au cusut pt ca au spus ca taieturile sunt prea aproape una de alta... in schimb am fost pansat
0
21-03-2011, ora 17:14
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Bravo! Acum cum te simti? Ai fost si la politie?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: