TBC

23-11-2012
marina nicolae
Nu este medic/terapeut
marina nicolae
Buna. Nu am scris de mult caci am avut multe probleme. Am scris la sectiunea 'ochi' si mi s-a parut asa de trist caci nu mi-a raspuns nimeni macar cu un cuvant 'sanatate'. Am avut dureri mari in burta de la operatie, de la boala nu stiu nici eu nici doctorii. Acum e mai bine, am numai arsuri de la stomac. Am probleme cu ochii mai mult pe pleoape fac niste coji, un fel de eczema, am fost la Ofta nimic nu s-a schimbat. Ei lasa ca poate trece ca m-am saturat de atatea tratamente. Eu am aproape 5 luni si iau zilnic tratament ca nu am suportat doze mari la 3/7. Tot in medical sunt, imi fac probleme la munca. Acasa fac cate ceva, merg la biserica cate un pic. Ma rog la Dumnezeu sa treaca totul. Tu Claudia ce faci, cum iti merge. Faci tratament 3/7 ? Spune=mi te rog ce doze iei acum si ce reactii adverse mai ai, ca tu esti mai avansata acum.Sanatate multa.
3 comentarii
0
23-11-2012, ora 23:12
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
Buna Marina, ma bucu sa aud ca esti mai bine, iti doresc in continuare multa sanatate.
Ca sa vezi cine iti scrie, intra doar pe postarea ta, , DUREREA ME DE BURTA..", altfel nici Claudia nu-ti va raspunde, ca tu ai postat acum un subiect nou.
te pup si sanatate.
0
24-11-2012, ora 18:21
marina nicolae
Nu este medic/terapeut
marina nicolae
Multumesc mult, Viorica.Nu stiu cine esti dar tu mai incurajat de la inceput.Incerc si eu cu tainele calculatorului dar e cam greu pentru mine. Oricum sunt multumita ca am reusit sa postez totusi. Conversatia cu voi ma face sa ma simt mai bine. La fiecare sfarsit de luna merg la analize si evaluare. Voi posta vesti noi sper din ce in ce mai bune. Sanatate.
0
24-11-2012, ora 19:17
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
Sunt un om care am trecut prin multe suferinte, mi-am inceput activitatea ca asistenta intr-un dispensar TBC, apoi un spital TBC de pediatrie...
Daca vei citi postarile mele de pe forum ma vei cunoaste mai mult.
Sunt din Bucuresti.
Sanatate..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.