tensiune mare

14-09-2010
bradbogdan
Nu este medic/terapeut
bradbogdan
buna ziua, am 25 de ani si am o viata foarte activa si agitata mereu energic.stiu de cand eram mic ca aveam tensiunea( mare )aceptabila.lucrez intr un magazin sunt casier si periodic la cateva luni se fac analize la tot personalu tin minte cu ceva timp in urma aveam 14.9.acum in primavara aveam15.9 iar acum adica astazi am 16.10.ce ma sperie pe mine e lumea si fata doctorului atat io nu am nici o problema ma simnt bn dar ca de o luna de zile am fost operat de apendicita si nu mai fac efort muncesc dar asa fara sa ridic.chestia ce cred io k ar fi e din cauza k nu mai fac sport adica nu mai ma duc la sala de forta sa elimin energia.si din cauza asta am devenit agitat stresat ganduri care ma macina mereu, care io inainte nu aveam timp sa gandesc probleme personale prea mult ca ajungeam acasa mereu epuizat.munca 8 ore si sala (3 ore 4 sedinte pe sapt.)multi imi spun k duc o viata sexuala saraca acum nustiu nu sunt insurat cam asta astept un rasp nustiu cat decat sau mai mult sfaturi k nu cred k are ce sa mi faca doctorii.ms
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.