Tensiunea marita

26-05-2010
ramonaabarboselu
Nu este medic/terapeut
ramonaabarboselu
Sotu meu are 32 de ani si in ultimul timp are ameteli de cap si de doua zile are tensiunea 16 cu 9, inainte cu o saptamina in urma o avea14 cu9.Are 110kg si 1, 78 inaltime, din ce cauza ar putea fi? acum vreo 8 -9 ani a avut o cazatura pe spate si s-a lovit f tare la cap, si-a pierdut pe moment cunostinta ma tem sa nu fie altceva nici nu stiu ce sintom ai putea sa ai la o tumoare la cap, va rog daca puteti sa ma ajutati cu un raspuns.
4 comentarii
0
26-05-2010, ora 21:56
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Ramona, poti intra pe medical-bucuresti.ro si acolo Armmdt, administratorul forumului cardiologie iti va raspunde negresit.
0
28-05-2010, ora 08:48
ramonaabarboselu
Nu este medic/terapeut
ramonaabarboselu
Buna lala2004 am o intrebare, este pentru prima oara cand ma inregisrez pe forum, mi-am creat cont si pe medical bucuresti nu prea stiu si nici nu am pe cine sa intreb daca te incaseaza la factura de la int ernet raspunsul unui medic?
0
28-05-2010, ora 10:56
uliana
Nu este medic/terapeut
uliana
Buna Ramona! Cred ca nici pe Romedic nu costa, dar pe medical bucuresti PRECIS nu costa. La cit am postat eu acolo trebuia sa fac si credit bancar sa achit factura de internet, ori ea/factura/ n-a venit modificata niciodata.Haj, da drumul cu curaj intrebarilor. Te asteptam!
0
29-05-2010, ora 10:30
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Ti-a raspuns Uliana, totul e gratuit si moderatorii sint oameni de mare calitate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Muzica lui Mozart și Strauss pentru tratamentul hipertensiunii
  • Cofeina ar putea interacționa cu tratamentul hipertensiunii arteriale
  • Cât trebuie să fie tensiunea arterială normală?
  • Cum se măsoară tensiunea arterială?
  • Tensiunea arterială măsurată la domiciliu – imprecisă în 70% dintre cazuri (studiu)
  • Un nou contribuitor la bolile cardiovasculare
  •