Termina prea repede...

01-12-2009
Misssa
Nu este medic/terapeut
Misssa
prietenul meu era virgin pana acum 2 saptamani. prima data a durat vreo 2 minute, am zis ca i-a fost frica. a doua oara a inceput sa se tot opreasca, sa se uite la ceas si dupaia sa continue. numai ca opririle astea erau foarte dese. a fost putin ciudat, eu am avut orgasm dar ma intreb de ce s-a oprit asa des :-/
3 comentarii
1
01-12-2009, ora 18:03
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Saracul baiat, poate se grabea sa ajunga undeva, de se tot uita la ceas:) In alta ordine de idei, e normal ca la inceputul vietii sexuale sa dureze mai putin actul sexual, mai ales ca el era virgin si tu nu. Se temea ca nu va ajunge la asteptarile tale, dar despre asta trebuie sa discutati intre voi fara inhibitii. Pentru inceput ar fi bine sa ii ascunzi ceasul, ca doar nu e la finala pe aparate la campionatul mondial de gimnastica, si o sa vezi ca o sa fie mai bine cu timpul. Sanatate si iubiti-va mult!!!
1
01-12-2009, ora 19:20
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
"Pentru inceput ar fi bine sa ii ascunzi ceasul, ca doar nu e la finala pe aparate la campionatul mondial de gimnastica, si o sa vezi ca o sa fie mai bine cu timpul." :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Eşti o figură...mulţumesc pentru porţia de râs (am râs de ce ai scris tu, nu de ce a fcut acel băiat!)...salve
0
02-12-2009, ora 20:28
Misssa
Nu este medic/terapeut
Misssa
pai nu se grabea ca am dormit impreuna si asta ar insemna sa iau cuptorul cu microunde din camera ca are ceas incorporat :)) am discutat cu el si mi-a zis ca vrea "sa intarzie". eh nu ma pricep eu foarte bine cum functioneaza baietii, dar am mai avut un tip virgin si n-a avut deloc probleme :-/
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: