test bts | Forumul Medical ROmedic

test bts

04-06-2014
Ionutgabriel89
Nu este medic/terapeut
Ionutgabriel89
Buna ziua.
Ma numesc Ionut. Acum 6 luni am avut contact sexual cu partenera mea. Dupa ceva timp, a inceput sa am usturimi dupa ce urinam, dureri suportabile la ambele testicule, durere in partea stanga in spate lombara in zona rinichiului insa fara scurgeri anormale. Am facut toate testele sa vad daca am vreo bts iar rezultatele au fost toate negative, medicul am zis ca nu am nimic. Specific ca medicul mi-a introdus in uretra 3 betisoare cu vata. Problema mea este ca in acea dimineata inainte de a face testele cu 5 minute inainte am urinat. Mai sunt rezultatele negative valabile in aceasta situatie?
In preeznta am aceleasi usturimi pe care le simt deseori mai ales cand stau asezat pe scaun. Va multumesc frumos.
si inca un detaliu cu privire la test: la rezultat scria celule epitaliale frecvente
3 comentarii
0
04-06-2014, ora 19:50
aaa24
Nu este medic/terapeut
aaa24
suna mai degraba a calculi renali decat bts.
0
04-06-2014, ora 21:13
Ionutgabriel89
Nu este medic/terapeut
Ionutgabriel89
Merci frumos pentru raspuns, dar usturimile frecevente la uretra de unde provin si starea ca penisul este tot timpul e umed cand de fapt e uscat? Va multumesc
0
04-06-2014, ora 21:16
Ionutgabriel89
Nu este medic/terapeut
Ionutgabriel89
Senzatie este ca si cum am fost la toaleta si a ramas urina in uretra si simt umiditate. Cu toate astea nu am scurgeri anormale ci uneori un miros ciudat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • BărbaÈ›i: semne precoce ale unei boli transmise prin sex - cum să le recunoÈ™ti È™i ce să faci
  • Bolile cu transmitere sexuală la vârstnici - o povară pentru sistemele de sănătate
  •