test de sarcina negativ si menstruatia intarziata

30-11-2008
iubytik2007
Nu este medic/terapeut
iubytik2007
am facut si teste de sarcina si mi-au iesit negativ dar tot nu imi vine ciclu. ulttimul contact...l-am avut pe 13 noiembrie...si de atunci nu am avut nik.luna asta nu mi-a venit deloc menstruatia...nu stiu ce sa fac..am facut toate testele de sarcina si cel de sange si nu sunt gravida chiar nu stiu ce sa fac:(
4 comentarii
0
30-11-2008, ora 21:00
Amalia24
Nu este medic/terapeut
Amalia24
daca nu esti insarcinata poate ai o problema la ovare..cum ar fi chisturile.
dar acum depinde daca ai mai avut asemenea problema sau daca mai ai alte simptome.poti merge la un medic endocrinolog.

numai bine.
0
01-12-2008, ora 18:37
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
stressul de a crede că ai putea fi gravidă îţi p[oate întârzia ciclul
0
01-12-2008, ora 19:01
iubytik2007
Nu este medic/terapeut
iubytik2007
pai nu mia venit deloc luna trecuta adica noiembrie si am sa mai fac un test sapt asta sa vad daca nu merg la medic dar imi este foarte frica :((nu vreau sa fiu gravida.
0
06-06-2017, ora 15:21
anon89
Nu este medic/terapeut
anon89
Buna! Trebuia sa-mi vina menstruatia pe 13 mai si deja suntem in 5 iunie si tot nu mi-a venit. Am facut 2 teste de sarcina (primul seara si al doilea dimineata la prima urina) si ambele mi-au iesit negative. Mereu mi-a intarziat menstruatia, dar niciodata atat de mult.. Tin sa mentionez ca sunt si cam stresata cu bacalaureatul in ultimul timp..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testele de sarcină
  • De ce întârzie menstruația?
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •