Test negativ

16-07-2017
Anonim1238
Nu este medic/terapeut
Anonim1238
Bună... am avut primul contact sexual în ziua 23 a ciclului menstrual. A fost protejat și el nu a ejaculat. Ciclul mi-a venit în ziua 28, ca de obicei numai ca nu asa abundent. M-am ținut 5 zile. Sunt în ziua 8 după terminarea ciclului. Mi-am făcut de trei zile un test de sarcina care a ieșit negativ și mi-am mai făcut unu ieri care tot negativ a ieșit. Problema e ca simt de după ciclu o tensiune abdominala în partea de jos și sânii îmi sunt mai umflati ca de obicei dar nu ma dor. Exista încă posibilitate de sarcina ? Dacă nu, atunci de ce îmi sunt umflati sânii și simt burta tensionata?
1 comentarii
0
18-07-2017, ora 10:10
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

fara un consult sau o ecografie este dfificl de diagnosticat cauza disconfortului dvs. va recomandam sa consultati un medic ginecolog pentru a avea o imagine clara

O zi buna,
Echipa Medicala Marie Stopes
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Furia laptelui (angorjarea sânilor)
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK