testicol dureros si umflat

14-05-2008
julieta
Nu este medic/terapeut
julieta
Buna ziua!Va scriu in dorinta de a afla raspuns pt intrebarea mea.Prietenul meu are dureri la unul din testicole si este umflat.Nu stiu ce ar putea fi.Va multumesc pt timpul acordat si as dori daca puteti sa-mi dati un raspuns
5 comentarii
0
14-05-2008, ora 00:00
FLOARE DE COLT
Nu este medic/terapeut
FLOARE DE COLT
De cand il doare! Poate fi o torsiune de cordon spermatic, pentru care trebuie neaparat sa consulte un medic urolog!!! Este o urgenta chirurgicala! A facut febra, frison?
0
14-05-2008, ora 00:00
julieta
Nu este medic/terapeut
julieta
Buna seara!Aseara au inceput durerile, pe moment a spus ca a avut frisoane, dar acum cred ca de teama sustine ca nu il mai doare asa tare.Va multumesc pentru raspuns, o sa mergem la doctor.
0
15-05-2008, ora 00:00
Nu este medic/terapeut
URGENTTTTTTTTTTTTTTT LA MEDIC
NU E DE GLUMA
ESTE UN ORGAN FFFF SENSIBIL
0
03-06-2008, ora 00:00
Stefan0417
Nu este medic/terapeut
Stefan0417
am un fel de ciuperca pe gland.este un fel de pata rosie, nu ma mananca, nu ma ustura, dar in schimb miroase urat.am fost la doctor, mi-a dat un medicament, mai bine spus un unguent, dar nu a rezolvat problema.as vrea sa stiu unn medicament indicat pentru asemenea chestii.va rog ajutati-ma!
0
26-03-2010, ora 13:51
costicaemil
Nu este medic/terapeut
costicaemil
am si eu o problema mi-am strangulat putin penisul cu un prezervativ(era mic)m-am chinuit sa il bag.dupa care mi s-a umflat pielea de la baza capului si mi s-a facut ca un sfarc de 2 cm la baza capului dupa o saptamana mi-au aparut niste bubite vreo 4 la numar rosii care ma ustura si iese din ele dar foarte greu putin lichid urat mirositor(sa fie un puroi???) au trecut 2 saptamani si nu stiu ce sa fac.vreau un sfat un unguent cu care sa ma dau sau ce pastile sa iau.sau o sa treaca.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •