Testicule

30-09-2017
Gta23
Nu este medic/terapeut
Gta23
Salut. Am 19 ani, nu mi-am inceput viata sexuala si am niste intrebari. Acum vreo 2 zile am observat ca testiculele(sau ceva din zona testiculelor) in timpul zilei fac mici miscari involuntare (nu mi s-a parut wow, stiu ca se misca si mi s-au mai miscat in trecut ). Am zis ok, din curiozitate le-am pipait ca sa verific sa nu fie ceva. Mi s-a parut testiculul drept ceva mai mare decat stangul, tot dreptul era pozitionat mai in spate decat stangul, m-am gandit iar ca nu este ceva iesit din comun. Am avut ieri mici dureri/intepaturi in burta si in spate, nu stiu daca are vreo legatura. Zilele astea am avut si mainile destul de reci fata de restul corpului, in general am circulatia proasta. Va spun tot ce am simtit, ca sa stiti despre ce este vorba.In seara asta de la 8 am inceput sa respir mai greu, am o stare de agitatie.Testiculele nu m-au durut niciodata.Anul trecut am avut o mica infectie urinala, am fost la doctor urolog si mi-a controlot si testiculele, a spus ca este in regula. Daca nu imi trece curand, o sa vad un medic urolog. Imi e frica sa nu am ceva.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •