Traduceri legalizate - orice limba

05-07-2016
SorinAndrei
Nu este medic/terapeut
SorinAndrei
Le stam la dispozitie tuturor, deopotriva medicilor, farmacistilor, cat si studentilor de la facultatile de farmacie si medicina. Studiul medicinei, posibil doar dupa absolvirea liceului, are loc in facultatile de medicina ale universitatilor si dureaza in jur de 6 ani. La sfarsitul studiului, studentii primesc gradul de medic si dreptul de a practica liber medicina. In multe universitati, absolventii depun la incheierea studiilor Juramantul lui Hippocrate.

Pentru ca ‘’Nimic nu este mai de pretuit decat valoarea zilei. ‘’ si ca mai tarziu sa nu devina prea tarziu, va oferim pentru orice traducere medicala un regim de urgenta. In plus, va asiguram siguranta si confidentialitatea informatiilor si datelor din documentele traduse.

Tipuri de documente medicale traduse de noi :

traduceri de articole medicale
traduceri adeverinte medicale
traduceri analize medicale
traduceri retete si prospecte medicale
traduceri de lucrari de dizertatie din domeniul medical
traduceri manuale de specialitate
traduceri informatii clinice, farmaceutice si biologice
traduceri brosuri
traducere echipamente, ambalaje
traduceri rapoarte toxicologice


Traducere medicala realizeaza traduceri autorizate in si din 27 de limbi : traduceri engleza, franceza, germana, italiana, spaniola, rusa, portugheza, maghiara, bulgara,

ceha, croata, poloneza, slovaca, sarba, ucraineana, daneza, finlandeza, suedeza, norvegiana, neerlandeza, greaca, japoneza, chineza, coreeana, turca, araba, ebraica.

Ne puteti gasi in --------*

(*modificat de admin)
4 comentarii
0
23-02-2018, ora 13:53
paraschivrazvan25
Nu este medic/terapeut
paraschivrazvan25
Am si eu de tradus o carte de 300 de pagini din engleza in romana. Cat ar costa?
0
27-04-2018, ora 11:54
Andreea25iulia
Nu este medic/terapeut
Andreea25iulia
Buna ziua! Cei ce cauta traducatori prompti si eficienti pot apela cu incredere la serviciile oferite de

----------*

Eu am fost foarte multumita atat de calitatea traducerii, cat si de rapiditatea serviciului. Mult succes!
0
02-05-2018, ora 11:25
zahiuu99
Nu este medic/terapeut
zahiuu99
Recoman cu caldura aceasta firma de traduceri! Am fost total multumita de calitatea traducerilor autorizate si nu numai, pe limba slovaca.
----------*

(*modificat de admin)
0
15-05-2018, ora 19:46
Ilinca_14
Nu este medic/terapeut
Ilinca_14
Pentru traduceri eu am apelat de curand la ---------* si pot spune ca sunt o firma de incredere si eficienta. :)

(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.